⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

70% Tmavá čokoláda s citrónovou trávou

Kód: 4170
Single Origin
220 Kč 196,43 Kč bez DPH
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Citronová tráva přidává krásné jemné citrusové a bylinné tóny k tónům bobů, které se nacházejí v naší 70% hořké čokoládě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Citronová tráva přidává krásné jemné citrusové a bylinné tóny k tónům bobů, které se nacházejí v naší 70% hořké čokoládě. Tuto jemně vyváženou tabulku musíte vyzkoušet, pokud máte rádi něco výjimečného. V kombinaci se sklenkou šampaňského můžete dezert vynechat úplně.

Autor obalu: "lemongrass" by Taj Francis

Složení a alergeny

Chuťové tóny: Citrusy, červené bobule, bylinky

Tipy pro párování: Šampaňské, Moscato d'Asti, růže

Složení: Kakaové boby prvotřídní kvality z Jamajky, cukr, citronová tráva

Pure Chocolate Jamaica

Proč to děláme?

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmavé čokolády
Hmotnost: 0.06 kg
Alergeny: Bez lepku, Bez laktózy, Vegan, Bez sóji
Procento kakaa: 70
Dovozce pro ČR: Čokolandia, Carezza s.r.o., Lidická 700/19, 602 00 Brno-Veveří
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

První jamaická čokoláda v Evropě

Pure Chocolate Company je jamaická značka řemeslné čokolády, založená v lednu 2017 s touhou vytvořit vynikající čokoládu z jamaického domácího kakaa. Byla založena Rennaem Johnsonem a jejím manželem Wouterem Tjeertesem. Rennae je zkušenou cukrářkou, narozenou a vyrostlou na Jamajce, a zná zemi, farmáře a komunitu. Wouter má dlouholeté zkušenosti jako výkonný cukrář a čokolatiér v různých cukrárnách na Karibiku a v Evropě. S Pure ukazují, že je možné vytvořit čokoládu, kterou si každý užije a z které budou mít prospěch všichni, začínaje farmáři tím, že jim zaplatí prémiovou cenu za jejich kakao.

Přístup Pure Chocolate poskytuje zaměstnání nejchudším lidem v zemi, a jejich zemědělské projekty pomáhají farmářům získat více příjmů ze svého kakaa. V roce 2022 společnost obdržela ocenění za zemědělství jménem Marcus Garvey za své úsilí. A místní umělci navrhují balení!

Jamajka byla prohlášena za zemi s kakao "fine or flavour" ICCO. Čokoláda Pure Chocolate je farmy k prutu, protože kakao pochází z jednoho pozemku v horách John Crow (John Crow je místní název pro běžného jamajského supa) v oblasti Modrých hor ve východní Jamajce. Fermentace a sušení, následné pražení a další zpracování provádí Pure Chocolate. A určitě můžete ochutnat tu pozornost a kvalitu!