⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Fiat čokoládový znak

Ať už jste fanoušky sportovních vozů nebo rodinných aut, jistě vás nadchne čokoládový znak Fiat. Nejen že skvěle vypadá, ale je celý z vynikající venezuelské čokolády z kakaových bobů s obsahem kakaa 58 %. Dokonalé propracování nám pomáhají vytvořit potravinářské barvy, které splňují přísné normy EU.

Čokoládový znak Fiat vám naši kurýři doručí po celém Česku i Slovensku pečlivě zabalený. Víme, že čokoláda je velmi choulostivá na přepravu, a proto jsou zásilky opatřeny obalovými materiály, které zajistí jejich bezpečnou přepravu až před váš práh.

Čokoládové auto Fiat

Fiat je jednou z nejstarších evropských značek a založen byl již v roce 1899 v italském Turíně. Svou výrobu zahájil v témže roce a na trh přišel s vozidlem, kterého bylo vyrobeno pouze 24 kusů. S nízkou produkcí pokračovali až do roku 1903, kdy se na trhu ukázala novinka Fiat 12 HP, který konečně přesáhl hranici stovky, konkrétně se ho vyrobilo 106 kusů. Byl to první vůz, který měl na výrobním štítku výrazně čitelnou značku Fiat. 

Fiat vyráběl také oblíbené taxíky s nízkou spotřebou, které jezdily po celém New Yorku, Londýně a Paříži. V roce 1911 si Fiat připsal rekord za překročení rychlosti 200 km/h. Fiat má velké zásluhy na motorizaci Itálie, díky svým vozům Fiat 500 a Fiat 600. Ty se masově vyráběly a vyrábějí dodnes.

Během války se výroba Fiatu přesunula z osobních vozů na výrobu nákladních a užitkových vozidel. Po konci války byly továrny značky Fiat v troskách a k obnovení plného provozu došlo až v roce 1948. 

Dárek z čokolády

Nadšení fanoušci historických vozidel značky Fiat, řidičky roztomilého Fiatu 500, zkrátka všichni milovníci této značky jistě ocení originální a jedinečný dárek, vyrobený z kvalitní a lahodné čokolády. Potěší všechny vaše smysly – čokoládový znak Fiat vás při prvním pohledu naprosto ohromí. Nebudete moci rozeznat originál od sladké repliky. Při otevření dárkového balení vás praští do nosu delikátní vůně a následná chuť roztančí všechny vaše chuťové pohárky. Při rozlomení čokolády by měla krásně znít, tak se totiž pozná správně vytemperovaná čokoláda. 

Potěšte své blízké originálním a dokonalým dárkem, který rozhodně nezůstane bez povšimnutí zaprášený na polici.

3 položek celkem

Cena

239639
1239639

Značky

Položek k zobrazení: 3
fiat 1
639 Kč
Kód: 3246
Fiat3
299 Kč
Kód: 2305
fiat2
239 Kč
Kód: 1148