⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Tesla čokoládový znak

Jste obdivovatelé moderní technologie, kterou je automobil Tesla nadupaný od hlavy až k patě? Je pro vás lákavá myšlenka, pořídit si automobil budoucnosti poháněný elektřinou? Čokoládový znak Tesla je pro vás jako dělaný. Vynikající chuť čokolády, vyráběné z venezuelských kakaových bobů s obsahem kakaa 58 % vám zaručí naprosto dokonalý chuťový zážitek. 

Díky jedinečným formám jsme schopni z čokolády vyrobit v podstatě cokoliv. Detaily dotváříme pomoci potravinářské barvy, která splňuje veškeré normy EU. Čokoládový znak Tesla vám doručíme v dárkovém balení, vycpaný papírovou slámou, která zabrání poškození sladkého dárku.

Čokoládové auto Tesla

Značka Tesla byla založena v roce 2003 Martinem Eberhardem a Marcem Tarpenningem. Jelikož se evidentně jednalo o skvělou myšlenku, obohatit svět o nejnovější technologii, zanedlouho svou přítomností obohatili firmu i Elon Musk, JB Straubel a Ian Wright. Tato parta vymyslela několik modelů aut značky Tesla, které se prodávají po celém světě. 

Tesla se od jiných automobilek liší několika zajímavými vlastnostmi aut, popřípadě jejich vybavením. Nové vozy Tesla mají funkci „autonomní řízení vozidla“, což řidiči sice neumožňuje si za jízdy dát šlofíka, ale může si trochu oddechnout s rukama na volantu a nechat své auto samo zaparkovat apod. Tesla buduje po celém světě síť dobíjecích stanic pro svá auta pojmenovanou „Supercharger“. V současné době má Česká republika již 6 dobíjecích stanic.

Červený znak Tesla vytvořili první dva zakladatelé po slavném vynálezci elektrických strojů a prvního asynchronního motoru Nicola Teslovi. Písmeno „T“ je tedy iniciálou jeho jména a je inspirováno průřezem elektromotoru v jeho vlastním návrhu. 

Dárek z čokolády

Nadchl vás příběh o vzniku značky Tesla? Udělejte si radost sladkou čokoládou. Čokoládový znak Tesla nasytí všechny vaše chuťové pohárky. Díky krásnému balení dobře poslouží také jako dekorace na polici. Trvanlivost naší výborné čokolády je jeden rok. Ovšem s tím si nemusíte lámat hlavu. Jakmile totiž krabičku otevřete, nebudete chtít přestat čokoládový znak Tesla jíst a vychutnávat si hořkosladké tóny! Až tak moc je jeho chuť návyková.

1 položek celkem

Cena

199200
1199200

Značky

Položek k zobrazení: 1
tesla1
199 Kč
Kód: 2088