⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Dacia čokoládový znak

Jemná a lahodná čokoláda, vyrobena z venezuelských kakaových bobů s obsahem kakaa 58 %, vám zahraje na všechny smysly. Při otevření dárkové krabičky nebudete moct spustit ze sladké dobroty oči a do nosu se vám bude linout silná vůně kakaových bobů. Při odlomení vám zazní v uších kvalitní vytemperovaná hmota a vaše chuťové pohárky začnou škemrat o kousek čokolády. 

Odměňte sebe nebo své nejbližší originálním a jedinečným dárkem. Čokoládový znak Dacia je ideálním dárkem nejen pod stromeček a narozeniny. Radost udělá jen tak, darovaný od srdce, pro sladší den.

Čokoládové auto Dacia

Rumunská značka Dacia byla založena roku 1966 a továrna toho jména byla dokončena o dva roky později. Začátky firmy spočívaly ve výrobě licenčních vozů Dacia 1100, 1300 a dalších dvou. Později vyráběné vozy již byly vlastní výroby a Dacia se přestala opírat o modely značky Renault. V roce 1999 rumunská vláda učinila rozhodnutí, prodat automobilku Dacia francouzskému Renaultu. Pod jeho křídly se Dacii otevřel evropský trh a v roce 2005 uvedla na trh rodinný sedan „Logan“. 

Celkově prodeje značky Dacia celosvětově rostou a může se pyšnit více než sedmi miliony spokojených zákazníků. Sází na dostupnou cenu pro střední třídu a praktičnost automobilů, zařazených převážně do kategorie rodinných vozů.

Značka je pojmenovaná podle oblasti jejího původu – kdysi dávno Římané pojmenovali nově objevenou zem „Dacia“, dnes známou jako Rumunsko. Znak automobilů Dacia je od roku 2021 velmi moderní a jednoduchý. Tvoří je spojené písmeno „D“ a „C“, které mají připomínat článek řetězu a poukázat tak na silné pouto a důvěru zákazníků a značky Dacia. 

Dárek z čokolády

Čokoládový znak Dacia vám pomůže překvapit přátelé či rodinu svým dokonalým vzhledem, na kterém si zakládáme stejně jako na chuti čokolády. Většina našich čokoládových dárků jsou v porovnání s originálem v poměru 1:1, a proto dokážou zmást nejednoho řidiče. Naše čokoládová sada obsahující logo značky Dacia je zabalena v dárkovém balení s průhledným víkem, který umocní první dojem po rozbalení. 

Sladké zásilky rozvážíme po celé České republice a stejně tak na Slovensko. Čokoládový znak je před poškozením během přepravy chráněn precizním balením.