⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

KIA čokoládový znak

Hořké kakaové boby z venezuelských farem dávají za vznik vynikající chuti čokolády s obsahem kakaa 58 %. Pro dotažení finálního výsledku k dokonalosti používáme potravinářské barvy, které splňují přísné normy EU. Čokoládový znak Kia si zamilujete již při rozbalení dárkové krabičky. Do nosu vás uhodí lahodná hořkosladká vůně a donutí vás ulomit si kousek čokolády, která se začne pomalu rozpouštět na jazyku. Vaše chuťové pohárky nebudou chtít přestat mlsat.

Čokoládové sady, včetně znaku Kia, rozvážíme po celém Česku a Slovensku, až před váš práh. Vy si tak můžete vychutnat dobroty ve 100 % kvalitě.

Čokoládové auto Kia

V roce 1944 obohatila automobilový svět svým vznikem značka Kia. Původně se značka zaměřovala na výrobu částí jízdních kol a ocelových trubek. O 13 let později sestrojila Kia vlastní jízdní kolo a představila ho veřejnosti. Po velkém úspěchu, který sklízela jízdní kola, ale firma přesedlala k výrobě motocyklů. Na počátku 70. let se začala společnost Kia věnovat výrobě automobilů a z továrny vyjel první nákladní vůz. Kia Brisa je z roku 1973 prvním osobním automobilem, vyrobeným v Koreji. V dalších letech se společnosti dostávalo čím dál větší oblibě z řad veřejnosti a začlenila se mezi světové výrobce automobilů. Hyundai odkoupil značku Kia v roce 1988 a tím započal její strmý vzestup. 

Kia představuje všestrannost, praktičnost a její nabídka vozů zahrnuje snad všechny druhy karoserií. Na výběr je z rodinných MPV vozů, přes sedany a statné SUV, až po maličká městská autíčka.

Čokoládový znak Kia, stejně jako originál, tvoří ovál, jenž má znázorňovat zeměkouli. Uvnitř něj se nachází název automobilky „Kia“, v překladu znamená „původem z Asie“. 

Dárek z čokolády

Čokoládový znak Kia je originálním dárkem, který zajisté nezůstane stát zaprášený na polici. Pokud byste se jím přeci jenom chtěli kochat delší dobu, doporučujeme ho zkonzumovat do jednoho roku. O jeho trvanlivost ale nemusíte mít obavy, jakmile ho totiž otevřete, budete se po něm olizovat až za ušima a vaše chuťové pohárky budou chtít další a další kousky.

Naše dárková sada z čokolády je určena veganům i celiakům. Pokud chcete odměnit našim sladkým počinem také alergiky na sóju a lecitin nebo laktózu, zapátrejte v kategorii „tabulková čokoláda“, v niž najdete bohatou nabídku kvalitního mlsaní z celého světa. Díky chytrému filtru bude váš výběr snazší.