⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Indian Motorcycle čokoládový znak

Jste-li majitelem americké motorky s Indiánem na předním blatníku, máme pro vás dárek ušitý na míru. Čokoládový znak Indian Motorcycle je vyroben tak, aby obohatil všechny vaše smysly o nezapomenutelný a jedinečný zážitek. Již při samotné výrobě čokolády klademe velký důraz na kvalitu použitých surovin, aby na konečném výsledku byla znatelná poctivost nejen na chuti, ale také vzhledu.

Čokoládový znak dotáhneme k dokonalosti díky potravinářským barvám, které splňují veškeré normy EU. Jakmile je jedlý dárek hotový, zabalíme jej do papírové krabičky a pošleme až před váš práh. Sladké zásilky rozvážíme po celé České republice a do každého koutu Slovenska.

Čokoládová motorka Indian Motorcycle

Společnost „Indian Motorcycle Manufacturing Company“ byla založena v americkém Springfieldu v roce 1901. Firma se stala jedním z prvních výrobců motocyklů v USA a největším výrobcem dvoukolových vozidel na světe. I přes počáteční úspěchy firma v roce 1953 vyhlásila bankrot a zanikla. O resuscitaci značky se pokoušelo mnoho společností v průběhu necelých 60 let. V roce 2011 se znovuobnovení značky úspěšně podařilo a společnost „Polaris Industries“ díky odkoupeným právům Indian Motorcycles, mohla rozjet výrobu. O dva roky později již bylo možné zakoupit hned tři nové modely, které byly vyrobeny v typickém stylu Indian Motorcycle. 

Česká republika má se značkou Indian Motorcycles vlastní historii. Zapůjčené vozy této značky pražskou policii nadchly natolik, že následujícího roku objednali dalších 11 kusů, které doplnily tehdejší vozový park. 

Čokoládový znak Indian Motorcycle obsahuje typickou hlavu indiána s čelenkou s dlouhými péry. Logo značky se však od jeho vzniku několikrát změnilo. Motocykly na sobě ze začátku měly pouze výrazný nápis značky v černé nebo červené barvě. Později se podkladem pro dlouhý název společnosti stala hlava indiána, která se zachovala až do dnešní podoby. 

Dárek z čokolády

Čokoládový znak Indian Motorcycle ocení nejen fanoušek těchto motocyklů, opředených složitým osudem, ale také čokoholik, jenž pozná kvalitu hořkosladkého kakaa na jazyku. Na našem jedlém dárku si pochutná i zarytý vegan a alergik na laktózu. Pokud sháníte dárek bez sóji, lecitinu a laktózy, mrkněte se do sekce „tabulkové čokolády“, ve které si vyfiltrujete bohatý výběr, přizpůsobený potravinovým alergiím.

1 položek celkem

Cena

309310
1309310

Značky

Položek k zobrazení: 1
indian
309 Kč
Kód: 3227