⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Horká čokoláda

Zahřejte se v chladných zimních měsících na těle i na duši naši horkou čokoládou ze sumaterských kakaových bobů. V létě si můžete udělat čokoládový koktejl za pomoci pár kostek ledu a naší bezvadné čokolády. Díky pomalému pražení kakaových bobů je horká čokoláda lahodná a plná chuti. 

Horká čokoláda je prodávána v krásném balení a skvěle se hodí do dárkových košů pro milovníky luxusních potravin. Rozhodně se ale neztratí ani u vás doma na polici – tedy ztratí, ale jen proto, že její chuť je zkrátka neodolatelná a vy ji budete chtít pít stále znova a znova. 

Božská horká čokoládě

Tajemství tohoto vynikající nápoje odhalily domorodé kmeny již před více než 3000 lety v mexických deštných pralesích. Hořkou čokoládu pili první Mayové, kteří se zde usadili a přišli na chuť lahodnému nápoji z kakaových bobů, podobající se tomu dnešnímu. Dokonce nazvali kakaovník „potravou bohů“. 

My jsme se rozhodli vydat tou tradiční cestou zpět ke kořenům a na rozdíl od jiných firem je naše horká čokoláda plná vynikající chuti a kvalitních ingrediencí (pravá vanilka, kakaové boby…) – konzervanty a zbytečná éčka u nás nenajdete.

Dokonalý dárek = horká čokoláda

Zastavte se a dopřejte si chvilku pro sebe. Hrnek naší vynikající horké čokolády vás zahřeje a vykouzlí vám úsměv na rtech. Na horkou čokoládu je čas nejen v zimě, objednejte si proto balení i do vaší kuchyně. Jakmile vás začne honit mlsná, stačí zalít čokoládu horkou vodou či mlékem a dopřát si sladkou chvíli sami pro sebe.

Horká čokoláda je skvělý dárek i pro vaše blízké. Je vyrobena pouze z kvalitních surovin a vysokoprocentní čokolády. Odměňte velkým hrnkem horké čokolády a kopcem šlehačky navrch nejen vaše děti. 

Vyberte si tu pravou

Pochutnat si můžete buď na originální příchuti s jemnými tóny banánu nebo na horké čokoládě s příchutí slaného karamelu. Je hustá a omamná, nečekejte ale konzistenci pudingu. Díky svému krémovému a lahodnému charakteru jednoduše vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru, například na předvánoční oslavě. 

3 položek celkem

Cena

289499
1289499

Značky

Položek k zobrazení: 3
cokolada
Tip
Kód: 4203
krakakoa horka cokolada
Single Origin
499 Kč

Potěšení pro všechny milovníky kvalitní čokolády

Kód: 3675
DC CARAMEL 1200x1500 Střední
499 Kč

Užijte si spektrum chutí s bohatou zemitostí sumatranského kakaa a kontrastní, jemnou příchutí slaného karamelu. Dekadence nikdy nechutnala tak dobře.

Kód: 3673

Skladování horké čokolády

Horkou čokoládu ponechejte na suchém místě v uzavřené nádobě, aby nedošlo k jejímu znehodnocení. Doba trvanlivosti je vytištěna na obale. S tou si ale hlavu nelámejte, horká čokoláda zmizí stejně rychle, jako vám ji doručíme až domů.