⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Zetor čokoládový znak

Lahodná čokoláda, která se vyrábí z kakaových bobů, jenž rostou na venezuelských farmách, stojí za vznikem jedlých dárků, kterým k dokonalosti nic nechybí. Čokoládový znak Zetor je připraven v dárkové krabičce spolu s malým odlitkem traktoru, k okamžitému obdarování vašich nejbližších. Víme, že první dojem je jen jeden, a proto pro zajištění úspěchu sáhněte přednostně po naší sladké dobrotě. Zajisté se trefíte do chuti majiteli rozmlsaného jazýčku i občasnému mlsounovi, který na první dobrou rozpozná běžnou kvalitu od té naší, vynikající a lahodné čokolády. 

Čokoládový traktor Zetor

Po konci druhé světové války neměla Zbrojovka Brno čím naplnit svůj výrobní program, a tak začala přemýšlet, jaký produkt by bylo vhodné začít vyrábět. V polovině roku 1945 se pustila do výroby zemědělských strojů. O pár měsíců později začala Zbrojovka své traktory označovat jménem „Zetor“, které vymyslel Rostislav Sapák. 

Jak ale přišel na toto kuriozní pojmenování? Zcela jednoduše. Počáteční písmeno „Z“ napsal tak, jak se vyslovuje a k němu připojil koncovku ze slova „traktor“. Tak tedy přišel na svět název prvních traktorů a později samostatné značky. 

Zetor se postupem času propracoval mezi jedničky na celosvětové úrovni, vyrábějící traktory. Svou produkci prodával po celém Německu, Polsku, Slovensku, Velké Británii, Litvě, Irsku a Francii. Zároveň má značka Zetor po celém světě rozesety dceřiné společnosti. Nachází se v Americe, Británii, Německu, Polsku, Litvě a Indii. 

Dárek z čokolády

Díky našim vlastnoručně vyrobeným formám, dokážeme z čokolády vytvořit téměř cokoliv. Čokoládové sady tvoříme z 99 % v porovnání s originálem v poměru 1:1, a proto má i ostřílený majitel traktoru Zetor rozpoznat sladké logo od toho pravého. Dárková sada obsahuje čokoládový znak spolu s miniaturou ikonického traktoru. 

Při výrobě jedlých dárků jsme mysleli také na vegany a celiaky, kteří si náš čokoládový znak Zetor mohou bez problémů vychutnat. Jestliže sháníte originální dárek pro alergika na laktózu nebo sóju a lecitin, podívejte se do naší kategorie „tabulkové čokolády“, která vám usnadní výběr díky nastavitelnému filtru, s ohledem na potravinové intolerance.

1 položek celkem

Cena

339340
1339340

Značky

Položek k zobrazení: 1
zetor
339 Kč

Jede traktor je to Zetor...

Kód: 3436