⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Jabko chips v čokoládě

Ochutnejte naše jedinečné a originální sladké chipsy z jablíček máčených v kvalitní čokoládě. Tato bezkonkurenční pochoutka si vás zajisté získá svou vyváženou chutí a zajímavou texturou. Reputaci máme jen jednu, a proto si dáváme záležet na chuti, která musí splňovat všechna kritéria pro vytvoření dokonalé kombinace. 

Zdravá svačinka přijde vhod malým i velkým, ve škole i v práci. Čokoládové chipsy vám dodají energii a nakopnou vás k další aktivitě. Obohatit jimi můžete také dárkový koš pod vánoční stromeček pro vaše obchodní partnery.

Kvalitní čokoláda je základ

Bez poctivých surovin by to nešlo, proto pečlivě vybíráme naše dodavatele jednotlivých ingrediencí. Šťavnatá jablka odebíráme od českých sadařů z Jižní Moravy nedaleko Znojma. Každé jablíčko má garanci původu – přesně víme kde rostlo, kdy bylo sklizeno a že s ním bylo šetrně zacházeno. Pěstitelé jablek jsou našimi dlouholetými přáteli a s kvalitou jejich ovoce se na ně s důvěrou spoléháme.

Dokonalou kombinaci vytváříme díky čokoládě, která má také garanci původu. Čokoláda se vyrábí z kakaových bobů, pocházejících z rodinných plantáží v Ugandě. Mléčná čokoláda se vyrábí z kakaových bobů odrůdy Forastero, která je nesmírně vzácnou a roste na mělké vulkanické půdě podél souostroví Vanuatu. 

Zdravé mlsání pro každého

Jablko chips v čokoládě je skvělým zdrojem energie a vynikající chuti. Jeho chuť ocení vaše děti při odpolední svačince. Zajisté ani vy neodoláte té omamné vůni sladkých jablek, v kombinaci s hedvábně hladkou čokoládou. Osladit den můžete i svým známým. Uvidíte, že váš nápad ocení a příště už budou jablko chipsy v čokoládě kupovat sobě i vám. 

Poskládejte si na našem e-shopu sladko-slaný dárkový koš a přihoďte do něj balení čokoládových chipsů. 

Pro majitele rozmazlených chuťových pohárků jsme do naší nabídky zařadili jablíčkové chipsy, které se po namočení do hořké čokolády obalí v prachu z lyofilizovaných jahod, v kombinaci s kajenským pepřem – lahoda!

6 položek celkem

Cena

68639
168639

Značky

Položek k zobrazení: 6

Trvanlivost jablíčkových chipsů

Čokoládové chipsy nenechávejte na slunci, topení či v lednici. Pokud je budete skladovat na suchém, stinném místě, můžete jejich životnost prodloužit až na osm měsíců.

S trvanlivostí si ale nelámejte hlavu, jablkovým chipsům neodolá ani občasný mlsoun sladkých dobrot.