⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Znamení zvěrokruhu z čokolády

Na prosluněných farmách ve Venezuele, rostou kakaové boby, které tvoří základ naší čokolády. Obsah kakaa 58 % dává vyniknout hořkosladké chuti. Drobné detaily zvýrazňují potravinářské barvy, které splňují všechny přísné normy EU. 

Čokoládové znamení zvěrokruhu balíme do papírových krabiček, díky kterému je připraveno k okamžitému obdarování vašich nejbližších. Krabička také zabraňuje poškození obsahu během přepravy zásilky. Sladké čokoládové sady vám dovážíme již několik let po celém Česku a do každého koutu Slovenska.

Čokoládové dárky

Lámete si hlavu již po několikáté s vhodným dárkem pro vaše nejbližší a kamarády? Chcete být originální a trefit se do vkusu? Chcete se vyhnout jednomu z mnoha nepraktických dárků, které jsou na polici pohřbeny pod vrstvou prachu? Naše čokoládové znamení zvěrokruhu jistě neupadne v zapomnění. V nabídce máme všech 12 znamení, takže si zajisté vybere každý. Provedení je velmi precizní a výsledná chuť vás vynese do sladkých výšin. Pokud si budete chtít čokoládové znamení zvěrokruhu ponechat na památku a kochat se jím, s konzumací doporučujeme neotálet déle než jeden rok od data výroby. 

Čokoládové dárky jsou praktickým řešením, jak zaujmout zrak, čich, chuť a sluch obdarovaného jednou papírovou krabičkou. Nejen že po otevření dárkové krabičky se znameními zvěrokruhu nebude moci spustit oči, ale do nosu se mu bude linou lahodná aromatická vůně, díky které se navnadí chuťové pohárky v puse a budou nedočkavě prosit o kousek čokolády. Při rozlomení vám zazní v uších nezaměnitelný zvuk správně vytemperované hmoty a vy si tak můžete vychutnat celý prožitek všemi smysly. 

12 položek celkem

Cena

335336
1335336

Značky

Položek k zobrazení: 12
beran Kód: 3214
ryby Kód: 3225
lev
335 Kč
Kód: 3218
blíženci Kód: 3216
býk Kód: 3215
vaha Kód: 3220
rak
335 Kč
Kód: 3217
vodnar Kód: 3224
kozoroh Kód: 3223
střelec Kód: 3222
štír Kód: 3221
panna Kód: 3219

Dárek z čokolády pro každého

S přibývajícími potravinovými alergiemi jsme se snažili naši nabídku zpřístupnit většímu množství zákazníků. Proto naše čokoládové znamení zvěrokruhu neobsahuje lepek a je vhodné pro celiaky. Pochutnat si na něm mohou také zapřísáhlí vegani. 

Pokud hledáte ideální sladkou radost pro alergiky na laktózu, sóju a lecitin, podívejte se do kategorie „tabulkové čokolády“, kde díky skvělém pomocníkovi, který vám vyfiltruje čokoládu s ohledem na potravinové intolerance najdete přesně to, co hledáte.