⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Citroën čokoládový znak

Obdarujte vaše blízké, rodinu či kamarády, čokoládovým znakem značky Citroën. Dárková čokoláda je vyráběna pouze z kvalitní venezuelské čokolády z kakaových bobů s obsahem kakaa 58 %. Pro perfektní provedení používáme také potravinářské barvy, které splňují veškeré podmínky EU. 

Dárková krabička vystlaná papírovou slámou zajistí 100% bezpečí při jeho přepravě. Balíčky posíláme po celém České republice a čokoládový znak vám doručíme i na Slovensko. 

Objednejte tedy čokoládový znak Citroën fanouškovi francouzské automobilky a uvidíte, že váš originální a nápaditý dárek bude náležitě oceněn!

Čokoládové auto Citroën

André Citroën v roce 1916 zahájil výrobu hospodárných vozidel a první automobil z továrny vyjel v létě, o tři roky později. Celkem se jich během půl roku vyrobilo dalších 2810 kusů. Automobilka neusínala na vavřínech a v roce 1922 spatřil světlo světa další, modernější vůz, který jako první přejel Saharu. 

V roce 1935 přebírá firmu světově známá značka Michelin. Všechno běží ve starých kolejích, až do roku 2021, kdy společně s výrobcem Fiat Chrysler Automobiles vytvoří nový koncern Stellantis.

Znak auta Citroën si prošel mnoha změnami, konkrétně jich bylo 7. Poslední znak, který se používá dodnes byl vytvořen v roce 2016. Ti z vás, kteří si mysleli, že znak obsahuje dvě šipky směřující vzhůru se mýlili. Znak, který i přes veškeré vizuální změny vždy obsahoval „dvě šipky“, v sobě skrývá odkaz na dávnou historii. Jedná se totiž o dva šípovité ozuby, které mají odkazovat na prvopočátky výroby firmy, která se zabývala sestrojováním velkých převodových kol se šípovitými ozuby pro obráběcí stroje.

Dárek z čokolády

Řidič vozu Citroën jistě ocení sladký dárek, který jen tak nenajdete. Čokoládový znak auta je originálem na trhu díky našim jedinečným formám. Dokážeme vyrobit téměř jakýkoliv odlitek z čokolády. 

Darujte čokoládový znak auta společně se sladkým klíčkem a uvidíte, že i dlouholetý majitel auta Citroën bude přemýšlet, kterým klíčkem auto otevřít a do kterého se s chutí zakousnout.

Doprava čokoládových dárků

Naši kurýři již dobře vědí, jak jsou naše dárky z čokolády křehké, a proto se zásilkami zachází velmi opatrně. Navíc naše dárkové sady balíme do obalových materiálu, které zajistí, aby nedošlo k poškození obsahu zásilky.

2 položek celkem

Cena

349389
1349389

Značky

Položek k zobrazení: 2
citroenklic2
389 Kč
Kód: 2432
Citroen1 47
349 Kč
Kód: 2033