⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

Toyota čokoládový znak

Čokoládový znak Toyota je vyroben z 58 % kakaa, které získáváme z kakaových bobů rostoucích na farmách ve Venezuele. Lahodná chuť čokolády překvapí všechny vaše smysly. Při rozbalování čokolády se budou vaše oči kochat detailním propracováním, které je pro nás velmi důležité. Po otevření vás omámí lahodná vůně kakaa a jakmile si ji kousek odlomíte, v uších vám zazní zvuk perfektně vytemperované čokolády. Každý kousek se v ústech začne pomalu rozpouštět a vaše chuťové pohárky budou v čokoládě nacházet nové a nové chuťové tóny.

Dopřejte tento delikátní zážitek sobě nebo svým blízkým, nadšencům vozů značky Toyota.

Čokoládové auto Toyota

Společnost založil v roce 1937 Kičiro Tojoda. Po válce v Japonsku se Toyota stala největším prodejcem aut – ovládla více než 40 % japonského automobilového trhu. Enormní růst znamenal také expanzi do celého světa. Od roku 1957 se Toyota drží mezi prvními prodejci aut v USA a do Evropy začala Toyota dovážet své vozy o šest let později. Značka Toyota doslova ovládla celosvětový trh s automobily a stala se již po 19. v řadě nejprodávanější značkou aut na světe.

Čokoládový znak Toyota tvoří tři elipsy. Vnější elipsa symbolizuje svět, který obklopuje dva vnitřní ovály – dvě srdce, jedno zákazníka a druhé značky, které se navzájem propojují. Dohromady tvoří tyto tři elipsy písmeno „T“.

Dárek z čokolády

Udělejte radost majiteli vozu Toyota originálním a jedinečným dárkem, který ho potěší nejen na pohled. Čokoládový znak Toyota je zabalen do dárkové krabičky, která je vystlaná papírovou slámou, aby nedošlo k poškození znaku při přepravě zásilky. Naši kurýři vám jej doručí po celém Česku a Slovensku, až před váš práh.

Čokoládový znak Toyota není dárkem pouze na narozeniny, Vánoce nebo svátek. Takový sladký dárek správnému nadšenci Toyoty rozradostní den jen tak. 

Potravinové intolerance

Abyste mohli obdarovat také alergiky, obohatili jsme náš web o filtr, díky němuž bude výběr dárku bez alergenu jednodušší. Zaškrtnout můžete alergii na sóju a lecitin, snadno vyberete čokoládový dárek pro celiaka nebo alergika na laktózu. 

Čokoládový znak obsahuje sóju, proto zapátrejte například v sekci tabulkových čokolád, kde jedlý dárek pro alergika na sóju určitě seženete.1 položek celkem

Cena

300301
1300301

Značky

Položek k zobrazení: 1
toyota
300 Kč
Kód: 2090