⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

BMW čokoládový znak

Nadšenci do svižných a odvážných vozů značky BMW budou jistě příjemně překvapeni, až je obdarujete chutným a lahodným čokoládovým znakem. Vaše dárkové sady rozesíláme po celé České republice a do každého koutu Slovenska. Naši kurýři obdrží zásilku pečlivě zabalenou do obalových materiálů, které zabrání poškození obsahu zásilky při její přepravě.

Pro výrobu používáme jen kvalitní suroviny, které se odráží na výsledné chuti a vůni. Vyzkoušejte naši lahodnou čokoládu na vlastní jazyk a přijďte se podívat do jedné z našich čokoládových prodejen po Česku i Slovensku. 

Čokoládové auto BMW

Mnichovská značka BMW měla v počátcích maličko jiný název – Bayerische Flugzeugwerke – z něhož později vznikl název Bayerische Motoren Werke (zkráceně BMW). Již z prvního názvu je německy mluvícím známo, že firma měla co dočinění s letadly. Ano, přesně tak, firma zpočátku opravdu vyráběla letadlové motory, a dokonce s jedním z nich vytvořila rekord, kdy Franz Diemer dosáhl s motorem BMW IV výšky 9759 metrů. Po dosažení úspěchu se firma pustila i do výroby motocyklů a v roce 1928 sestrojili i první automobil „Dixi“. O tři roky později se stal novější model pojmenovaný Dixi 3/15 naprostým trhákem a prodalo se ho přibližně 16 000. Během války a následně v poválečném období se automobilka snažila zachránit výrobou levných rodinných vozů. O sportovní verze byl minimální zájem a automobilka tak přicházela o zisky. 

BMW během let přišlo na trh s desítkami vozidel různých řad sportovních i rodinných vozů. V 70. letech začala značka expandovat a stavět další výrobní závody. V roce 1993 bouchla společnost BMW šampaňské, při příležitosti vyrobení pětimiliontého vozidla. O rok později značky Rover, Land Rover a MG odkoupily MBW a vytvořili společnost Rover Group.  

Dárková sada BMW

Milovníci rychlých a spolehlivých vozů BMW ocení váš nápad a originalitu, až obdrží váš jedinečný a voňavý dárek z čokolády. Díky kvalitnímu provedení budou mít majitelé luxusních vozidel problém rozeznat repliku od originálu. 

Čokoládová sada s klíčkem a znakem BMW udělá radost na narozeniny, Vánoce nebo jen tak pro radost. Ještě větší nadšení si získá čokoládové nářadí pro opravu vozů značky BMW, které obsahuje čokoládový znak, klíček a sladkou svíčku do motoru.

6 položek celkem

Cena

269639
1269639

Značky

Položek k zobrazení: 6
bmwklic1
329 Kč
Kód: 2472
bmw3
269 Kč
Kód: 2034
autosada velka BMW 2 1 Kód: 3885
Autosada BMW1 Kód: 3005
bmwsada1 Kód: 2123
autosada mala BMW 2 1 Kód: 3884