⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Honda čokoládový znak

Schovává se vám v garáži rychlá motorka značky Honda nebo jste zrovna zaparkovali vaše auto výrobce Honda před domem? Odměňte sebe nebo své blízké vynikající čokoládou. Darujte fanouškům motosportu originální jedlý dárek v podobě čokoládového znaku Honda.

Naše lahodná čokoláda pochází z aromatických kakaových bobů z Venezuely, s obsahem kakaa 58 %. Pro vytvoření přesné repliky používáme potravinářské barvy, které splňují přísné normy EU. Naše čokoládové značky aut jsou z 99 % vytvořeny v poměru 1:1 s originálem.

Darujte svým blízkým tematickou dárkovou čokoládu.

Čokoládové auto Honda

V porovnání s ostatními značkami jde o poměrně mladou firmu. Její vznik se datuje na rok 1948 a došlo k němu v japonském městě Hamamuca. Zakladatel celosvětově známé firmy má jméno Sóičiró Honda. Tato značka však nevyrábí pouze automobily a motorky. Je také úspěšným výrobcem zahradní techniky, lodních motorů. Již přes třicet let se aktivně věnuje robotice a umělé inteligenci, o čemž svědčí výsledky mnoholeté práce dokončené v roce 2000 robotem ASIMO. 

V roce 2004 se Honda sloučila se značkou GE a založili firmu GE Honda Aero Engines. Na obloze se jejich první společný výtvor proletěl v prosinci roku 2003 pod názvem HondaJet HA-420. 

Honda se drží v celosvětovém žebříčku největších automobilek na 6. místě.

Logo značky se nezakládá na žádném srdceryvném příběhu. Jde pouze o iniciálu příjmení zakladatele Hondy.

Čokoládový dárek

Ideální jako dárek jen tak pro radost, kterým obšťastníte vaše známé, přátelé nebo zaměstnance. Darujte čokoládový znak, který překvapí vaše smysly. Dokonalé balení a vzhled dárku z čokolády ohromí naprosto každého. Po otevření obalu vás příjemně potěší lahodné aroma kakaových bobů a hořká vůně kvalitní čokolády. Při rozlomení vám bude znít v uších správně vytemperovaná hmota a po vložení do úst se vám rozpustí na jazyku. Odměňte sebe a své blízké sladkou dobrotou, na niž se zajisté na polici prášit nebude. 

Doprava čokolády

Váš čokoládový znak auta zabalíme do obalových materiálů, které zabrání jeho poškození při transportu (otlučením a polámáním). Kurýři vám ho doručí pečlivě zabalený až před váš práh po celém Česku a Slovensku.

1 položek celkem

Cena

199200
1199200

Značky

Položek k zobrazení: 1
honda
199 Kč
Kód: 2128