⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

MINI čokoládový znak

Jste-li majitelem tohoto malého, stylového autíčka, zajisté vám udělá radost čokoládový znak MINI, který je vyroben z kvalitní čokolády. Venezuelské kakaové boby s obsahem kakaa 58 % dávají za vznik vynikající a lahodné čokoládě, která svými hořkosladkými tóny potěší nejen váš čich a chuť. 

Při rozbalování vás upoutá autenticita znaku, které vyrábíme z 99 % v poměru 1:1 s originálem. Pro drobné detaily používáme potravinářské barvy, jež nám umožňují dotáhnout čokoládový znak k dokonalosti. 

Dárky z čokolády posíláme po celém Česku a Slovensku pečlivě zabalené, aby nedošlo k jejich poškození během transportu.

Čokoládové auto MINI

Velká Británie po konci Suezské krize přišla o dostatečné zásoby paliva. Na to v roce 1959 velmi rychle zareagoval koncert British Motor Corporation a začal vyrábět inovativní vůz, který díky své konstrukci dovoloval pohodlněji cestovat posádce, a přesto byl rozměrově menší než jeho konkurenti. Do roku 2000 se automobilu MINI prodalo přes pět milionů kusů.

Závodní verze MINI se během roku 1962 umístila na stupních vítězů přesně 154x. Za volantem se světovými rallye jezdci vítězilo toto malé vozidlo v jednom závodu za druhým a dostávalo se do povědomí celého světa.

 V roce 2001 odkoupila MINI společnost BMW, která pokračuje v zachování designu původních vozidel. Distancují se od označení „retro“ a v čele s Frankem Stephensonem se jim úspěšně daří vytvářet líbivé auto, které se často objevuje také ve filmech a seriálech. V roce 2007 došlo ke změnám na vzhledu vozidla a celkově bylo prodlouženo o 20 cm. Také uvedli na trh své první kombi – MINI countryman. 

Logo značky MINI si prošlo během let několika změnami, ta poslední byla v roce 2018. Design loga býval dříve plastický a vystupoval do prostoru. Byl barevný a typ písma se lišil od toho dnešního. Stejně jaké celé vozidlo, i znak auta MINI vznikl pod rukama zkušených designerů, kteří chtěli zachovat čistotu a tradici k původním značkám. 

Dárek z čokolády

Potřebujete sehnat originální a jedinečný dárek pro své známé a nechcete, aby zapadnul mezi ostatními? Vsaďte na náš čokoládový znak MINI, který je vyrobený z kvalitních surovin a zaujme na první pohled. Je zabalen do papírové krabičky, která ho chrání před poškozením. 

Radosti není nikdy dost, ochutnejte proto náš vynikající čokoládový znak MINI a nechte v ústech explodovat nálož těch nejlepších chuťových tónů venezuelské čokolády.

1 položek celkem

Cena

169170
1169170

Značky

Položek k zobrazení: 1
mini1
169 Kč
Kód: 2117