⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Marmelády a chutney

Nastartujte svůj den palačinkami namazanými vynikající marmeládou naší výroby. Uspořádejte nezapomenutelnou párty s ochutnávkou sýrů, které si budete namáčet v našem lahodném chutney. Marmelády a chutney jsou vhodné také jako originální jedlý dárek, pro každého milovníka šťavnatého ovoce a produktů plných chuti. Obdarujte proto sebe nebo své blízké luxusním zážitkem. 

Každá sklenice je obohacena o dávku netradičních příchutí, jenž povýší sladké či slané omáčky o další level – vaše událost s pohoštěním se stane nezapomenutelnou a jedlé dárky od vás bude chtít dostávat každý.

Marmeláda se špetkou lásky

Naše vynikající marmelády vyrábíme ručně, jen z těch nejlepších surovin z celého světa, jejichž základ tvoří ovoce z prosluněných plání, doplněné o voňavé koření a jiné exkluzivní příchutě. Tím se naše marmeláda stává nepřekonatelnou a po otevření sklenice je za chvíli prázdná. 

Skvěle se hodí pro výrobu dezertů, k snídani i do teplých nápojů. Zvláční každý korpus a dortu dodá nejen šťavnatou chuť, ale také sladkou ovocnou vůni. Snídaně je základ dne, a proto je fajn si ji udělat hezkou, pomalou a dopřát si jen to nejlepší, co vás nakopne do produktivního dne. Namažte si palačinky nebo rohlík s máslem naší vynikající marmeládou a vychutnejte si tu lahodnou ovocnou chuť. Zkoušíte rádi nové věci? Oslaďte si tedy čaj naší dobrotou ve sklenici a objevujte nové chutě. 

Chutney naslano i nasladko

Naše chuťově vyvážené chutney vyrábíme z prvotřídních surovin, jejichž původ a kvalita se odráží na výsledném produktu. Sklenice jsou doplněny o příchutě, které dotáhnout celý výsledek k dokonalosti a roztančí všechny vaše chuťové pohárky.

Skvěle doplní každý slaný stůl s nakrájenou zeleninou či sýry, které si můžete do předem připravených mističek s lahodnou omáčkou namáčet. Jeho plná chuť a jasná barva vám pomohou vyšperkovat pokrm z masa nebo dochutit přílohu, například rýži. Chutney mají v oblibě také vegetariáni, jelikož se skládá pouze z rostlinných ingrediencí, pro odvážnější povahy, kteří holdují „masu“, můžete najít na trhu například chutney obsahující červíky.

Jedlý dárek

Naše sladké či slané skleničky jsou ideální pro obdarování vašich blízkých či obchodních partnerů, kteří ocení lahodnou chuť a vůní, která je okouzlí na první přičuchnutí.

1 položek celkem

Cena

320321
1320321

Značky

Položek k zobrazení: 1
marmelada donpapa 5
Limitovaná edice
320 Kč

Vzali jsme výborný rum Don Papa, vybrali šťavnaté pomeranče a vše jsme ručně spojili do naší dokonalé marmelády.

Kód: 3948