⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

Bugatti čokoládový znak

Milovníci noblesy ocení spojení dvou ikonických předmětů, které definuje slovo luxus – čokolády a automobilů Bugatti. Kvalitní čokoláda, pocházející z kakaových bobů, které se sluní na farmách ve Venezuele, obsahuje 58 % kakaa. Prvotřídní kvalita při výrobě čokolády teprve nabírá na obrátkách, stejně jako vozy Bugatti na startovní čáře. Zakládáme si také na samotném balení dokonalých jedlých dárků. Papírová krabička zajistí bezpečnou přepravu, po celém Česku a Slovensku, až před váš práh. 

Odměňte se špetkou sladkého luxusu i vy anebo potěšte své nejbližší dárkem z čokolády.

Čokoládové auto Bugatti

Vznik firmy je velmi exotický – v roce 1909 byla založena francouzská značka Bugatti na území německého císařství Italem jménem Ettore Bugatti. Společnost se zaměřila na výrobu letadel a závodních automobilů. Některé z modelů byly tak úspěšné, že vyhrávaly jednu cenu za druhou. Za volanty závodních aut Bugatti seděla také řádka úspěšných závodníků z Československa.

Po smrti Ettoreho Bugatti začala značka přicházet o své příznivce a v roce 1963 zcela zanikla. O 24 let později Romano Artioli koupil mrtvé Bugatti a vytvořil společnost Bugatti Automobili. V roce 1990 uvedla znovuzrozenou značku na trh modelem Bugatti EB110. Za osm let zakoupil koncern Volkswagen ochrannou známku Bugatti a zasloužil se o obnovu výroby luxusních vozů. 

Čokoládový znak Bugatti, stejně tak jako originál, lemuje šedesát bodů, které v sobě skrývají symbol perel a jejich jedinečnost a eleganci. Nad názvem značky „Bugatti“ se skrývají dvě malá písmena, která odkazují na zakladatele značky – Ettoreho Bugatti.

Dárek z čokolády

Jedlý dárek je vždy trefa do černého a náš čokoládový znak to jen potvrzuje. Vynikající souhra chutí odzbrojí vaše smysly ihned po otevření balení. Ohromí vás omamná vůně kakaa a při rozlomení vám čokoláda zazvoní v uších. Na jazyku se pomalu rozpustí a uvolní veškeré chuťové tóny, které v sobě skrývá.

Na jedlém dárku si pochutnají vegani i celiaci. Pokud chcete dopřát hořkosladké mlsání také alergikům na sóju, lecitin a laktózu, zavítejte do naší kategorie „tabulkové čokolády“, ve které najdete širokou nabídku nejlahodnějších čokolád z celého světa. Díky chytrému filtru snáz najdete to pravé čokoládové.

1 položek celkem

Cena

300301
1300301

Značky

Položek k zobrazení: 1
Bugatti
300 Kč
Kód: 3791