⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

Erotická čokoláda

Popusťte uzdu své fantazii a dopřejte si kapku čokoládové rozkoše. Kakaové boby pocházející z venezuelských slunných farem, obsahují 58 % kakaa. Pro zvýraznění detailů používáme také bílou čokoládu, společně s potravinářským barvivem, které dotáhne naše odlitky z čokolády k dokonalosti. Díky vlastnoručně vyráběným formám, dokážeme z čokolády vyrobit téměř cokoliv. 

Erotická čokoláda je zabalena do papírové krabičky, která má průhledné víko a umocní tak první dojem z čokoládové sady. Pečlivé balení chrání obsah krabičky před poškozením během přepravy. Jedlý dárek doručíme do každého koutu Česka a Slovenska.

Čokoládové dárky

Hledáte ideální a trefný dárek budoucí nevěstě, který vezmete s sebou na rozlučku se svobodou? Chcete vtipně překvapit kamaráda, jenž se žene do chomoutu? Odhoďte zábrany a pořiďte originální jedlý dárek. Čokoládová sada, která obsahuje miniaturu nahé ženy či muže, plato viagry nebo láhev alkoholu, zajistí pořádnou salvu smíchu! Nečekaný dárek pro vašeho kamaráda v podobě čokoládových prsou rozhodně nezůstane bez odezvy a erotická čokoláda určitě rozpoutá vtipnou debatu. V nabídce máme také sladká lízátka pro vašeho partnera či partnerku, která zpestří nudný večer.

Chuťově vyvážená čokoláda rozdráždí všechny vaše smysly. Z dokonalých jedlých odlitků nebudete moct spustit oči! Vaše chuťové pohárky se navnadí po otevření dárkové krabičky a přičichnutí k erotické čokoládě. V uších vám při rozlomení dobroty zazní zvuk správně vytemperované čokolády.

7 položek celkem

Cena

139879
1139879

Značky

Položek k zobrazení: 7
prsa1
Čoko prsa
Skladem
319 Kč

Čokoládové poprsí

Kód: 1853
rozluckaM1
689 Kč
Kód: 2902
rozluckaz1
689 Kč
Kód: 2901
kamasutra 1
689 Kč
Kód: 3484
Penis1
879 Kč

18 cm pánské přirození

Kód: 532
Lízátko - Penis
179 Kč

Čokoládové potěšení pro dámy

Kód: 1289
vagina1
139 Kč

Čokoládové potěšení pro pány

Kód: 1628

Dárek z čokolády pro všechny

Stále více zákazníků trpí potravinovými alergiemi, které je omezují nejen v mlsání erotické čokolády, ale také v pojídání jiných dobrot. Proto jsme se rozhodli z našich produktů vynechat lepek, aby si na této bezkonkurenční dobrotě mohli pochutnat také celiaci. Čokoládové dárky vyrábíme bez živočišných ingrediencí, a proto je mohou bez výčitek sníst i vegani. 

Pokud hledáte vynikající dárek pro alergika na laktózu, sóju a lecitin, zapátrejte v naši kategorii „tabulkové čokolády“, ve které je bohatý výběr tabulek z celého světa. Díky chytrému filtrování se stane výběr mnohem snazší, stačí si pouze zaškrtnout alergen, kterému se chcete vyhnout a naše nabídka čokolád, ochuzených o laktózu či lepek se vám zobrazí přímo před nosem.