⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

Renault čokoládový znak

Darujte svým blízkým čokoládový znak Renault v dárkovém balení spolu s miniaturou formule, která se objevila na závodním okruhu. Tento čokoládový dárek ocení nejen milovníci aut Renault, ale také čokoholici, kteří si rádi smlsnou na vynikající dobrotě. 

Kakaové boby pro výrobu té nejlahodnější čokolády odebíráme od Venezuelských farmářů. Kakaová zrna obsahují 58 % kakaa a spolu s potravinářskými barvami, které splňují přísné normy EU, tvoří dokonalý jedlý dárek.

Vaše sladké zásilky doručíme po celém Česku a Slovensku zabalené před poškozením, ke kterému by mohlo dojít během přepravy. 

Čokoládové auto Renault

Značka aut Renault byla založena ve Francii roku 1899 pod názvem „Société Renault Fréres“. Vznikla díky třem bratrům, ovšem vlastníky se stali pouze dva z nich. Ve stejném roce bylo úspěšně vyrobeno 71 automobilů. V roce 1905 získal Renault větší zakázku na vytvoření aut pro francouzskou firmu poskytující taxislužby. O dva roky později své taxi prodávali také do New Yorku a Londýna. 

Renault jezdil často i na závodních okruzích a měl možnost ukázat tak svou sílu celému světu. Při závodu se bohužel jeden ze tří bratrů zabil, ani přesto však Renault z účasti neodstoupil. Nejmladší bratr se konečně dostává do vedení po smrti svého druhého bratra v roce 1909. Dosáhnout na pořizovací cenu Renaultu je v té době možné pouze pro vyšší třídu. 

V meziválečném období se Renault uchýlil k výrobě cenově dostupnějších vozů, které by mohly konkurovat tehdejším jedničkám na trhu. Prodej luxusních vozidel se výrazně snížil a Renault zachraňovala výroba traktorů a železničních motorových vozů. V roce 1945, po smrti nejmladšího z bratrů, byla firma znárodněna.

Dnes je Renault součástí aliance Renault-Nissan-Mitsubishi. Logo, ze kterého si mnoho lidí rádo utahuje, má ale úplně jiný význam. Původně bylo logo kruhové, až v roce 1925 získalo kosočtvercový tvar kvůli druhu chladiče. V roce 1972 zmizel z loga také nápis „Renault“ a firma prezentuje dnešní podobu značky jako tvar diamantu a jeho nesmrtelnosti.

Dárek z čokolády

Potěšte nadšence do aut značky Renault a udělejte jim radost! Čokoládový znak auta Renault si je získá nejen svým dokonalým vzhledem, ale také omamnou vůní a nezaměnitelnou chutí! Náš vynikající čokoládový znak seženete v dárkovém balení.2 položek celkem

Cena

199309
1199309

Značky

Položek k zobrazení: 2
renault1
199 Kč
Kód: 2035
renaultformule2
309 Kč
Kód: 2160