⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

Volvo čokoládový znak

Lahodná a na jazyku se rozplývající čokoláda z venezuelských kakaových bobů s obsahem kakaa 58 % zalahodí každému mlsnému jazýčku. Díky našim jedinečným a vlastnoručně vyráběným formám, můžeme z této kvalitní čokolády vyrobit téměř cokoliv. Dárky z čokolády jsou z 99 % vyrobeny v poměru 1:1 s originálem, a proto i zkušený řidič má problém rozpoznat čokoládový klíč od auta od toho pravého. 

Jedlé dárky rozvážíme po celé České republice a do každého koutu Slovenska. Zásilky jsou pečlivě zabaleny, aby vaše čokoládové dobroty nepřišly k úrazu a vy jste si ji tak mohli vychutnat ve 100 % kvalitě.

Čokoládové auto Volvo

První automobil švédské značky Volvo, která byla založena se záměrem vyrábět kuličková ložiska, vyjel z výrobní linky v roce 1927. Během následujících let automobilka úspěšně vyráběla jeden model za druhým a trh se jim přímo otevíral. Rok 1957 pro ně znamenal expanzi do USA, konkrétně do Kalifornie, ve které se stali největším dovozcem aut. V roce 1974 se pro USA stalo největším trhem a o dva roky později byly vybrány vozy Volvo jako standart pro hodnocení bezpečnosti všech vyrobených vozů. První mimoevropskou továrnu otevřela společnost v Číně roku 2013 a o pět let později také v Americe. 

Čokoládový znak Volvo je stejně jako originál tvořen nápisem, který okolo lemuje symbol železa. Ten je pevně spjatý s historií značky – Volvo bylo založeno s úmyslem vyrábět kuličková ložiska.

Dárek z čokolády

Naše čokoládové dárky cílí na všechny vaše smysly. Při rozbalování dárkové krabičky si nebudete jisti, zda jde o originál nebo nikoliv. Čokoládový znak je propracovaný do každého detailu. Po otevření se vám do nosu nahrne lahodná a omamná vůně hořkosladkého kakaa. Jakmile dobrotu rozlomíte, zazvoní vám v uších správně vytemperovaná čokoláda – jeden ze znaků kvalitní čokolády. Po vložení do úst nebudete moct přestat ukusovat kousek po kousku. Vynikající souhra chutí vás donutí koupit si další námi vyrobený čokoládový znak, třeba v dárkovém balení spolu s klíčkem a svíčkou do motoru.

Myslíme i na alergiky. Proto naše čokoládové sady mohou celiaci a také vegani. Pokud sháníte jedlý dárek pro alergika na sóju či laktózu, mrkněte na naši bohatou nabídku tabulkových čokolád, ve které jistě najdete sladký kousek, který vám padne do chuti.

2 položek celkem

Cena

269639
1269639

Značky

Položek k zobrazení: 2
Autosada Volvo1 Kód: 3009
volvoznak 1
269 Kč
Kód: 2543