⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

Saab čokoládový znak

Vytvořili jsme dokonalou kombinaci, která potěší rozmlsané řidiče. Naše lahodná čokoláda, která se vyrábí z venezuelských kakaových bobů, obsahující 58 % kakaa, je ideálním parťákem na cesty vašim autem značky Saab. Víme, že v některých autech je doslova zakázáno cokoliv jíst a naleštěný interiér zamazat rukama od čokolády by byl hřích. Tuto sladkou dobrotu si můžete vychutnat v klidu doma na gauči nebo se o ní podělit s přáteli. 

Na detailech si dáváme záležet, a proto je pro nás důležitý celkový dojem z čokoládového dárku. Důraz klademe jak na chuť a vůni, tak také na balení. Papírová krabička s průhledným víkem zajistí užaslý výraz ve tváři obdarovaného. 

Čokoládové auto Saab

V roce 1937 vznikla společnost „Svenska Aeroplan Aktiebolaget“, která vyráběla vojenské letouny neutrálním zemím. Po konci války však bylo nutné přesedlat na výrobu automobilů, které by našly širší využití, jelikož o vojenské stíhačky atp. přestal být zájem. Od roku 1945 byla značka „Saab“ registrovaná jako švédská automobilka. Výroba vozidla s typickou karoserií, připomínající křídlo letadla, měla pomalý rozjezd. A proto se k zákazníkům za první rok dostalo pouze 1246 kusů automobilu Saab. I přesto, že se společnost snažila v následujících letech o modernizaci nových modelů vozidel a přidávání inovativních prvků, nedočkala se až takového uznání ze strany trhu. 

V roce 1989 se stala většinovým akcionářem značka „GM“, s jejichž pomocí však potápějící se loď Saab šla ke dnu ještě rychleji. Jakmile bylo potřeba zbavit se málo vydělávajících značek, dala společnost General Motors značku Saab na prodej. Po nezdařilých prodejích se značky nakonec ujala firma Spyker a s vidinou znovu zažehnutí vášně a jiskry ve značce Saab se pokusila uvést na trh ještě pár vozidel. Bohužel po pár letech došlo k zániku značky, kvůli finanční krizi a následnému bankrotu. V posledních letech se objevují marné snahy o znovuobnovení značky Saab, avšak žádný dosud nebyl úspěšný. 

Kruhové logo značky Saab má ve svém středu hlavu mýtického Gryfa (kříženec orla a lva), který odkazuje na svůj švédský původ, konkrétně na kraj Skåne. Gryf symbolizuje neohroženost a sílu.

Dárek z čokolády

Dárková sada, která obsahuje také čokoládový znak Saab, je pečlivě zabalena, aby během přepravy nedošlo k poškození zásilky a vy jste si ji tak mohli vychutnat v perfektní kvalitě se sladkým úsměvem na tváři. Čokoládový znak je možné koupit také samostatně a odměnit jím vaše blízké a přátelé.