⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Mercedes čokoládový znak

Luxusní vozy značky Mercedes zná každý fanoušek automobilů. Sehnat ale originální dárek pro náročné majitele Mercedesu může být oříšek. Nechte se inspirovat naši sladkou nabídkou čokoládových dárků, které oslní na první pohled dokonalým vzhledem a po otevření také aromatickou vůní a lahodnou chutí. 

Dárky z čokolády balíme do lepenkových krabiček, vystlaných papírovou drtí, která chrání čokoládové odlitky před poškozením při transportu. Naši kurýři vám dovezou sladké dobroty do každého koutu Česka a Slovenska. 

Oslňte své nejbližší jedlým dárkem, který ošálí i zkušené oko.

Čokoládové auto Mercedes

Mercedes-Benz má velmi zajímavý původ. Značka vznikla v roce 1926 spojením dvou firem a přijala jméno Daimler-Benz AG s ochrannou známkou nám známou jako Mercedes-Benz. Odkud se ale vzal název „Mercedes“? Jde o moc milý příběh, stejně sladký, jako je naše čokoláda. 

Muž jménem Emil Jellinek uviděl jednoho dne inzerát na prodej dvojválcového vozu značky Daimler. Bezhlavě vůz koupil a jeho pouť za dobrodružstvím mohla začít. Jellinek přicházel s novými a novými vylepšeními, které posouvaly vozy stále kupředu a trh se jich nemohl nabažit. Automobilový nadšenec začal vozy sám prodávat a byl v tom velmi úspěšný. V roce 1900 přišel pro něj a jeho dceru obrovský zlom, kdy na jeho přání pojmenovali první moderní vůz té doby na počest jeho jediné dcery „Mercedes“. To znamená, že pod jménem jeho dcery označujeme hovorově značku těchto luxusních vozů dodnes. Mercedes 35 hP byl tak úspěšný, že se Daimler rozhodl pojmenovat po jeho dceři celou produkci.

No není to krásný příběh?

Znak Mercedesu má znázorňovat třícípou hvězda. Každý cíp má jiný význam (voda, vzduch, moře). Daimler ji nakreslil v jednom z dopisů své manželce s dovětkem, že jednou bude tato hvězda zářit nad jejich továrnou.

Dárek z čokolády

Naše čokoláda je stejně poetická, jako vznik značky Mercedes-Benz. Vaši známí si při poslouchání tohoto poutavého příběhu jistě rádi vychutnají vynikající a lahodnou chuť, kterou jim náš čokoládový znak Mercedes přinese. 

Objednejte si jej spolu s čokoládovým klíček v luxusním dřevěném balení, které je připraveno k okamžitému obdarování vašich nejbližších a dopřejte jim spolu s vizuálním zážitkem také ten chuťový, který potěší rozmlsané jazýčky.

7 položek celkem

Cena

239639
1239639

Značky

Položek k zobrazení: 7
Autosada mercedes1 Kód: 3008
mercedes sada zlata 1 Kód: 3254
mercedesformule2
349 Kč
Kód: 2161
Mercedes - Čokoládová sada s klíčem
299 Kč
Kód: 2302
mercedesdrevo2
Limitovaná edice
539 Kč
Kód: 2473
mercedes3
239 Kč
Kód: 1136