⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Nissan čokoládový znak

Darujte majiteli automobilu Nissan originální dárek vyrobený z čokolády. Sklidíte zaručený úspěch a můžete si být jisti, že nezůstane jako jeden z mnoha, stát zaprášený na polici. Naše jedlé dárky jsou vyrobeny z venezuelských kakaových bobů s obsahem kakaa 58 %. Díky našim jedinečným formám vytvoříme z vynikající čokolády téměř jakýkoliv motiv. 

Čokoládový znak Nissan je dodáván v dárkovém balení, díky kterému je připraven k okamžitému obdarování a také zabraňuje poškození při přepravě zásilky. Sladké dobroty vám dovezeme do každého koutu Česka a Slovenska v prvotřídní kvalitě.

Čokoládové auto Nissan

Tato japonská automobilka si prošla dlouhou a trnitou cestou. Vznikla v roce 1911 pod názvem „DAT“ (iniciály třech zakladatelů) a později se přejmenovala na „DATSUN“. Tato firma založila pro výrobu automobilů novou značku a prodávala je pod jménem „Nissan“. Během druhé světové války automobilka Nissan výrobu pozastavila, avšak po jejím skončení se provoz opět velmi rychle rozběhnul. Sportovních automobilů se však v Evropě moc neprodávalo. Vedení do evropského programu vložilo značnou částku a dočkalo se úspěchu – v Británii Nissan postavil další výrobní továrnu.

V roce 1999 Renault odkoupil přes 40 % akcií společnosti Nissan a o devět let později Nissan svou úspěšnou výrobou zachránil Renault před finanční krizí. Společnými silami vyvíjejí benzinové motory a podvozky. Rok 2010 znamenal pro Nissan velký krok vpřed – společnost začala vyrábět elektromobily, u kterých každým rokem zvyšuje technologickou a užitkovou úroveň. 

Logo značky Nissan kdysi hrálo modro-červenou barvou. Dnes má sice střídmější podobu, význam je však stále stejný. Kruh s nápisem uvnitř má symbolizovat vycházející slunce na japonské vlajce.

Dárek z čokolády

Dárková krabička, která obsahuje čokoládový znak spolu s jedlým klíčkem, je ideálním způsobem, jak potěšit vaše nejbližší a jejich mlsné jazýčky. Na kvalitní čokoládě si rád smlsne každý. Pokud si ji však budete chtít šetřit, její vynikající chuť si můžete vychutnat do jednoho roku. 

Čokoládový znak Nissan vám pomůže s originálním darováním nového vozu vašim nejbližším – přece jen se vám bude pod vánoční stromeček lépe dávat malá krabička se sladkou dobrotou, než velké auto.

2 položek celkem

Cena

239359
1239359

Značky

Položek k zobrazení: 2
nissan
239 Kč

Čokoláda pro milovníky značky Nissan

Kód: 2151
nissanklic
359 Kč
Kód: 3233