⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

Porsche čokoládový znak

Jste nadšenec do rychlých a luxusních vozů značky Porsche? Udělejte si radost jedinečným logem, které je do detailu propracované díky jedlým potravinářským barvám, splňující přísné normy EU. Stejně jako je logo značky Porsche barvité a skrývá v sobě příběh, tak i naše čokoláda prochází dlouhou cestou, než se objeví na vašem stole. Kvalitní venezuelské kakaové boby s obsahem kakaa 58 % dávají za vznik lahodné čokoládě. Z té vyrábíme nejen dárky pro řidiče aut a motorek.

Čokoládový znak Porsche vám zaručí úspěch a díky jeho omamné vůni a chuti potěší veškeré smysly, nejen chuť a čich. 

Čokoládové auto Porsche

Než se vrhneme na vznik značky „Porsche“, musíme se zastavit v roce 1934, kdy na Hitlerovu výzvu navrhl Ferdinand Porsche tzv. lidový vůz, jež se úspěšně vyráběl až do roku 2003. Ferdinandova vášeň do automobilů dala za vznik dalšímu úžasnému modelu a tentokrát se jednalo o Porsche 356. Spolu se svým synem založili roku 1948 automobilku nesoucí jejich příjmení. O čtyři roky Ferdinand zemřel na následky mrtvice. Společnost si na konto postupem času připsala mnoho úspěchů na závodních tratích rallye. V roce 1969 se společnost Porsche a Volkswagen spojily a vytvořily tak silnou dvojici, která po roce 2009 založila společný koncern. 

Čokoládový znak Porsche má na sobě vyobrazený erb svého domovského města. Erb Wűrttemberska má na sobě koně s nápisem „Stuttgart“ (v německém překladu znamená „zahrada hřebců“).

Dárek z čokolády

Nadšenci do sportovních vozů značky Porsche jistě ocení váš originální a jedinečný dárek, který nebude jen tak stát na polici a dusit se pod vrstvou prachu, ale roztančí vaše chuťové pohárky a vaši mysl obalí vrstvou hořkosladké čokolády! Lahodná dobrota potěší každého čokoholika, a dokonce i občasného mlsouna. Jedlé dárky jsou baleny do papírové krabičky, která zajistí bezpečnou přepravu po celém Česku a Slovensku.

Na našich dobrotách si smlsnou také vegani a celiaci. Čokoládový znak může obsahovat sóju a sójový lecitin. Pokud hledáte dárek pro alergika na laktózu nebo právě již zmiňovanou sóju, mrkněte do naší nabídky tabulkových čokolád, ve které si díky nastavitelnému filtru zajisté vyberete. V nabídce seženete také další sladké dobroty.

1 položek celkem

Cena

239240
1239240

Značky

Položek k zobrazení: 1
porsche2
239 Kč
Kód: 2155