⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Carezza Deluxe

Ochutnejte naše vlastnoručně vyráběné vynikající čokolády s tradičními i exotickými příchutěmi. Ponořte svou mysl do čokolády a najděte v ní veškeré chutě, které ji dělají tak výjimečnou a delikátní. 

Naše tabulková čokoláda je ideálním snackem jen tak k večernímu filmu nebo jako zdroj energie během produktivního dne. Své místo si najde také v dárkovém koši, který potěší vaše zaměstnance i obchodní partnery. 

Udělejte radost sobě i svým blízkým a dopřejte si porci kvalitní čokolády. Anebo rovnou dvě. Tabulková čokoláda k vám doputuje po celém Česku i Slovensku.

Tabulka čokolády a její složení

Spolupracujeme s dodavateli těch nejlepších surovin, které pozdvihnout naši kvalitní tabulku čokolády do nebeských výšin. Pojďme se na ně podívat trochu blíž.

Čokoláda pro otrlé povahy

Nechtěli jsme se zařadit do dlouhého řetězce přeprodejců čokolád. Dali jsme tedy hlavy dohromady s našim skvělým dodavatelem červíků a vymysleli jsme jedinečnou pochoutku z čokolády, která občas křupne. Tak seberte odvahu, odhoďte zábrany a vyzkoušejte jedinečnou tabulku, která předčí vaše očekávání. Čokoláda s červíky je v naší nabídce tmavá, mléčná i bílá. Máme na výběr také z kořeněných verzí například chilli nebo sůl. 

Lahodná čokoláda pro labužníky

Sáhnout po Piemontských lískových oříškách a zkombinovat je s lahodnou čokoládou je skvělý nápad. A my to moc dobře víme! Tato exkluzivní kombinace vytvoří kombo nadupané chutí. Náš dodavatel sbírá lískáče z italského kopečku jménem Langa. Oříšek této odrůdy má krémovou chuť a ve spojení s kakaovými boby vytvoří v ústech hotovou explozi chutí. Tabulková čokoláda s ořechy se určitě zapíše na seznam vašich favoritů. 

10 položek celkem

Cena

9599
19599

Značky

Položek k zobrazení: 10
oříšky B
99 Kč

Čokoláda s nejlepšími lískovými oříšky z Piemonte

Kód: 3195
oříšky T
99 Kč

Čokoláda s nejlepšími lískovými oříšky z Piemonte

Kód: 3193
FOTOWEB Tabulka hmyzí tmava Čokolandia 05
95 Kč

Čokoláda plná červů

Kód: 3074
cerv bila cesnek
95 Kč

Čokoláda plná červů

Kód: 3076
cerv tmava cesnek
95 Kč

Čokoláda plná červů

Kód: 3075
FOTOWEB Tabulka hmyzí tmava Čokolandia 06
95 Kč

Čokoláda plná červů

Kód: 4171
cerv bila sul
95 Kč

Čokoláda plná červů

Kód: 3078
FOTOWEB Tabulka hmyzí tmava Čokolandia 07
95 Kč

Čokoláda plná červů

Kód: 3073
oříšky m
99 Kč

Čokoláda s nejlepšími lískovými oříšky z Piemonte

Kód: 3194
cerv bila chilli
95 Kč

Čokoláda plná červů

Kód: 3077

Tabulková čokoláda – dárek, který vykouzlí úsměv

Darujte aromatickou a chutnou čokoládu vašim nejbližším jen tak pro radost nebo k narozeninám či na Vánoce. Můžete z nich poskládat dárkový koš a obdarovat vaše známé pořádnou dávkou jedlého štěstí. 

Čokoláda s červíky je originálním a nápaditým občerstvením na správnou párty, vaši přátelé tento skvělý nápad jistě ocení. S těmi nejmenšími – dětmi – si užijete spousty legrace. Lákají je netradiční chutě a myšlenka červíků, kteří se prokousali do celé čokolády.

Ukořistěte si jednu tabulku pro sebe a vychutnejte si chvíli sladké pohody. Oříšková čokoláda vám pomůže navodit příjemnou atmosféru.