⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Harley Davidson čokoládový znak

Silné a neohrožené motorky značky Harley Davidson mají v naší nabídce své zastoupení. Milovníci luxusu ocení tento skvost v podobě sladké čokoládové motorky, která je doplněna o znak Harley Davidson. Čokoláda se vyrábí z venezuelských kakaových bobů s obsahem kakaa 58 %. V ústech vám bude hrát symfonie sladkých tónů, místy doplněná těmi hořkými. 

Rozmazlete sebe nebo své blízké lahodnou čokoládou. Čokoládový znak Harley Davidson vám dovezeme po celém Česku a Slovensku, až před váš práh. Zásilky jsou chráněny pečlivým balením před poškozením během transportu. 

Čokoládová motorka Harley Davidson

V roce 1903 firmu založili pánové William S. Harley a Arthur Davidson. Již od prvopočátku firma nepřetržitě vyrábí motocykly a příslušenství pro jejich řidiče. Úspěšně překonali velkou hospodářskou krizi, která propukla po celém světě v roce 1929. Motocykly Harley Davidson se často prohánějí také v mnoha filmech – filmaři využívají jejich síly a neohroženosti. Ikonické motocykly Harley Davidson jsou zárukou jakéhosi životního stylu, pocitu svobody, rebelství a nezávislosti.

Československo je s touto značkou silně spjaté. V roce 1924 otevřel první prodejce motocyklů Harley Davidson svůj salón a úspěšně prodával 500 kusů těchto krasavců na dvou kolech ročně. O čtyři roky později se u nás otevřel také klub vlastníků, který funguje jako oficiální klub majitelů motorek Harley Davidson dodnes. Stal se tak nejstarším motorkářským klubem na světě. 

Logo značky Harley Davidson si prošlo četnými změnami, jež můžete dodnes objevit na modelových řadách. Téměř žádné logo nenajdete na motocyklech dvakrát, a to nejznámější se na něm neobjevuje skoro vůbec. Nynější podobu znak Harley Davidson získal v roce 1965 a o jeho nadčasovosti svědčí fakt, že je nezaměnitelný s jakýmkoliv jiným a díky svůj barvám a geometrickému vzhledu je rozpoznatelný i z větší dálky. 

Dárek z čokolády

Naše dárková balení čokolád jsou ideálním dárkem pod stromeček, k narozeninám nebo jen tak pro radost. Odměňte své nejbližší jedinečným chutným dárkem, který zajisté nezůstane stát jen tak zaprášený na polici. Čokoládový znak Harley Davidson najdete v dárkovém balení, které je ideální pro okamžité obdarování. Vsaďte na jistotu s luxusní dřevěnou krabičkou, jež obsahuje čokoládový znak společně s ikonickou motorkou. Čokoládová motorka Harley Davidson je k dostání také samostatně. 

4 položek celkem

Cena

2191029
12191029

Značky

Položek k zobrazení: 4
motomala 1
219 Kč

Pro milovníka motorek

Kód: 3208
harley znak
309 Kč
Kód: 1613
harley motorka Kód: 2159