⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Jedinečné firemní dárky

Proměňte svůj produkt v čokoládu

Víme, jak důležité je ohromit dárkem své obchodní partnery. Proměňme společně Váš produkt, něco pro Vás typického v čokoládu. Díky našim speciálním technologickým postupům zvládneme nejen věci každodenní potřeby, ale také neobyčejné tvary, nebo loga.

Dárkové balení dokážeme opatřit logem Vaší firmy, případně textem dle přání.

Společně dokážeme vymyslet čokoládu na všechny témata, co Vás napadnou. 

Proč Čokolandia?

Z čokolády dokážeme vyrobit prakticky cokoliDíky vlastním formám a rozsahu naší nabídky jsme jedním z největších výrobcůoriginálních čokoládových dárků s nejširším výběrem a to nejen na evropském trhu

V portfoliu máme více než 2000 modelů různého zaměření a stále přidáváme další. Nechte si i vy vytvořit svůj výrobek z čokolády. Vytvoříme Vám dárek pro jakoukoli příležitost. Ohromte své obchodní partnery svojí originalitou. 

Jedinečné dárky vyrábíme například pro tyto klienty

Co už jsme například vytvořili?

Od nářadí, přes kliky, kosmetiku, loga až po láhev na alkohol. Představivosti, co vše dokážeme, se u nás meze nekladou. Poradíme si snad se vším, co Vás napadne.

Jedinečné firemní dárky

Andrej Pospíšil

Zakázková výroba - Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, jsme tu pro Vás a rádi pomůžeme vymyslet ten nejlepší dárek pro Vaše obchodní partnery, zaměstnance, kolegy. - +420 776 447 003 obchod@cokolandia.cz

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: