⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Yamaha čokoládový znak

Darujte originální jedlý dárek, který nadchne naprosto každého. Díky našim vlastnoručně vyráběným formám jsme schopni vyrobit z čokolády téměř vše. Proto jsme nabídku rozšířili také o čokoládový znak Yamaha, který není určen pouze milovníkům rychlých motorek, ale také vášnivým pianistům a hudebníkům.

Využijte dárkového balení a vytvořte originální dárek pod stromeček – schovejte spolu se znakem z čokolády do krabičky také klíček od motorky. Po rozbalení sklidíte zaručený úspěch nápaditým dárkem! Vaše sladké zásilky dovážíme po celém Česku a Slovensku, až před váš práh.

Čokoládová motorka Yamaha

Firmu založil Torakusu Yamaha již v roce 1887. Během druhé světové války však ukončila běžný provoz a začala vyrábět válečný materiál, což ji poznamenalo do dalších let. V roce 1954 Yamaha vytvořila první motocykl, díky znalostem o zpracování kovů, které získala právě během války. Později začala společnost Yamaha vyrábět také lodě a jiná motorová zařízení. Po nevídané odezvě se o rok později vytvořila pod záštitou Yamahy přidružená společnost „Yamaha Motors Co. Ltd.“, později se však stala nezávislou. 

Yamaha je společností, která má na trhu široké zastoupení. Nejde pouze o motocykly, ale také o elektroniku a hudební nástroje. V roce 1983 značka Yamaha vytvořila digitální syntetizátor DX7 a o pět let později na trh uvedla první CD přehrávač, který se stal velice oblíbeným po celém světě. Yamaha si drží již několik desítek let pozici největšího výrobce elektronických pian na světě. 

Nejvýznamnější prezident společnosti Geniči Kawakami založil Hudební školu Yamaha a v roce 1966 na ní Ministerstvo školství vystavělo Hudební nadaci Yamaha.

Dárek z čokolády

Ať už vlastníte jednu z rychlých a hbitých motorek Yamaha nebo piano, ze kterého se line jeden líbezný tón za druhým, zajisté oceníte originální čokoládový znak Yamaha. Čokoláda je vyrobena z venezuelských kakaových bobů s obsahem kakaa 58 %. Jakmile vyzkoušíte naši lahodnou čokoládu, budou vám v ústech její tóny hrát stejně líbezně, jako při hře na piano. Čokoládový znak Yamaha můžete koupit také v dárkovém balení společně s ikonickou motorkou. 

Odměňte sebe nebo své blízké jedinečným jedlým dárkem a dopřejte si sladkou chvilku.

2 položek celkem

Cena

309439
1309439

Značky

Položek k zobrazení: 2
ADB0E818 9153 4757 AB81 F116696B1205
309 Kč
Kód: 2121
yamahamoto2
439 Kč
Kód: 2158