⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Čokoládové jídlo

Díky našim vlastnoručně vyráběným formám na odlévání čokolády jsme vytvořili něco naprosto dokonalého. Čokoládové jídlo tvoří vynikající a bezkonkurenční venezuelská čokoláda z kakaových bobů s obsahem kakaa 58 %. Pro větší autenticitu používáme také bílou čokoládu a potravinářské barvy, které musí splňovat přísné normy EU. Na první pohled si vás čokoládové jídlo zaručeně získá svým propracováním a roztomilým zjevem. 

Čokoládová sada sklidí zaručený úspěch u kuchařky začátečnice nebo pilné hospodyňky, která bude mít problém rozpoznat opravdový smažený koblížek od toho našeho čokoládového. 

Čokoládové dárky

Nápaditější ideu jsme už dostat nemohli. Pomoci jídla vytvoří spojení dokonalou iluzi, kterou musíte vyzkoušet na vlastní oči a jazyk. Čokoládová pizza se struhadlem je zajímavým způsobem, jak si dopřát kousek Itálie, i když máte zrovna chuť spíše na Venezuelu, odkud pochází naše kakaové boby – sýr se vám ale pomoci něj na pizzu nastrouhat nejspíš nepodaří. Krabička buráků potěší milovníka ořechů, který si je může vychutnat dokonce i s čokoládovou slupkou. 

Jestliže si vybavujete kuchyň a potřebujete sehnat kuchyňské náčiní, které opravdu něco vydrží, koukněte se raději na jiný e-shop. Naše čokoládová sada do kuchyně totiž po otevření okamžitě skončí ve vaší puse, díky omamné vůní hořkosladkého kakaa.

 

6 položek celkem

Cena

399819
1399819

Značky

Položek k zobrazení: 6
donuty 1
599 Kč
Kód: 3547
pizza
539 Kč
Kód: 2304
nasnidani 1
579 Kč
Kód: 3515
arasidy 1
399 Kč
Kód: 3525
kuchar1
519 Kč
Kód: 2479
Prkénko sýr
Limitovaná edice
819 Kč

Darujte jedinečný dárek pro milovníka sýru z čokolády

Kód: 3534

Dárky z čokolády pro všechny

Stejně jako v jídle, i v klasické čokoládě najdete plno alergenů, kvůli kterým si tuto sladkou radost nemohou dopřát úplně všichni. My jsme ale mysleli i na ty z vás, kteří musí poctivě číst etikety a hledat, zda jim po zkonzumování neoteče jazyk nebo nezačnou mít zažívací problémy. 

Čokoládové dárky neobsahují lepek, a tak si na nich mohou pochutnat také celiaci. Některé vybrané dárkové balení čokolády v sobě neskrývá ani laktózu nebo jiné ingredience živočišného původu, proto si jejich lahodnou a aromatickou chuť mohou vychutnat také alergici na laktózu nebo zapřísáhlí vegani. Pokud hledáte dárek, který neobsahuje sóju a lecitin, zapátrejte v kategorii „tabulkové čokolády“. Výběr jsme vám usnadnili nastavitelným filtrem, který vám zobrazí pouze čokoládovou tabulku, která neobsahuje zaškrtnutý alergen.