⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Suzuki čokoládový znak

Majitele japonského vozu Suzuki zajisté potěší čokoládový znak, který je vyrobený z kvalitních venezuelských kakaových bobů. Pro dosažení dokonalého vzhledu, používáme potravinové barvy, které splňují veškeré normy EU. Čokoládový znak je zabalený do dárkové krabičky společně s malou motorkou. Pečlivé balení ochrání zásilku před poškozením během transportu.

Potěšte sebe a své blízké jedlým dárkem, úspěch máte zaručen – žádný dárek z čokolády nezůstane bez povšimnutí stát na polici pod vrstvou prachu. A pokud si jej budete chtít přece jen vystavit a pochlubit se jím známým a kamarádům, doporučujeme s jeho konzumací neotálet déle, než jede rok.

Čokoládové auto Suzuki

Společnost Suzuki vznikla v roce 1909 jako dílna na výrobu tkalcovských stavů. Heslem Michio Suzuki „Když zákazník něco potřebuje, musíme udělat vše pro to, abychom naplnili jeho potřeby.“ se řídí společnost dodnes. V roce 1937 značka Suzuki sestrojila první prototyp automobilu, bohužel k jeho výrobě nedošlo z důvodu začátku války. Během ní se výroba soustředila na produkci vojenského arzenálu. Po válce se k výrobě tkalcovských stavů přidala také výroba automobilů, motocyklů, lodních motorů a dalších. 

Rok 1954 byl pro značku zlomový – společnost získala jméno „Suzuki Motor Corporation“, nové logo s typickým písmenem „S“ a také nového majitele. Michio Suzuki předal společnost svému synovi Shunzo Suzukimu. O tři roky později dostal revoluční nápad, když proti silnému větru přejížděl na jízdním kole most Kaketsuka, a tak vznikl motocykl Power Free.

V roce 1974 se značka Suzuki začíná dostávat do povědomí populace čím dál víc a uvádí na trh samohybný vozík pro tělesně postižené. Rok 1991 je pro značku rokem, kdy překročili hranice Evropy a o rok později byla auta značky Suzuki k dostání také na československém trhu. 

Dárek z čokolády

Čokoládový znak Suzuki v dárkovém balení společně s miniaturou motorky, zajisté potěší automobilové nadšence a milovníky čokolády. Dárkové balení rozvážíme do každého koutu Česka a Slovenska v perfektní kvalitě. 

Čokoládové sady jsou vhodné pro celiaky a vegany. Pokud sháníte dárek pro alergiky na sóju a lecitin nebo na laktózu, doporučujeme zabrouzdat do kategorie „tabulkové čokolády“, kde jsme vám díky nastavitelnému filtru usnadnili optimální výběr našich výrobků.1 položek celkem

Cena

349350
1349350

Značky

Položek k zobrazení: 1
suzukimoto
349 Kč
Kód: 2163