Aktuální doba doručení je 6-10 pracovní dnů
🚚🎄 Objednávky vytvořené a zaplacené do 8.12. doručíme do Vánoc 🎄🚚

PURE Chocolate Company

První jamaická čokoláda v Evropě

Pure Chocolate Company je jamaická značka řemeslné čokolády, založená v lednu 2017 s touhou vytvořit vynikající čokoládu z jamaického domácího kakaa. Byla založena Rennaem Johnsonem a jejím manželem Wouterem Tjeertesem. Rennae je zkušenou cukrářkou, narozenou a vyrostlou na Jamajce, a zná zemi, farmáře a komunitu. Wouter má dlouholeté zkušenosti jako výkonný cukrář a čokolatiér v různých cukrárnách na Karibiku a v Evropě. S Pure ukazují, že je možné vytvořit čokoládu, kterou si každý užije a z které budou mít prospěch všichni, začínaje farmáři tím, že jim zaplatí prémiovou cenu za jejich kakao.

Přístup Pure Chocolate poskytuje zaměstnání nejchudším lidem v zemi, a jejich zemědělské projekty pomáhají farmářům získat více příjmů ze svého kakaa. V roce 2022 společnost obdržela ocenění za zemědělství jménem Marcus Garvey za své úsilí. A místní umělci navrhují balení!

Jamajka byla prohlášena za zemi s kakao "fine or flavour" ICCO. Čokoláda Pure Chocolate je farmy k prutu, protože kakao pochází z jednoho pozemku v horách John Crow (John Crow je místní název pro běžného jamajského supa) v oblasti Modrých hor ve východní Jamajce. Fermentace a sušení, následné pražení a další zpracování provádí Pure Chocolate. A určitě můžete ochutnat tu pozornost a kvalitu!

Cena

220240
1220240
5 položek celkem
pure nibs
Novinka Single Origin
220 Kč

Dobře vyvážená tabulka, která je ideální pro každý den.

Kód: 4161
lemongrass 1
Single Origin
220 Kč

Citronová tráva přidává krásné jemné citrusové a bylinné tóny k tónům bobů, které se nacházejí v naší 70% hořké čokoládě.

Kód: 4170
pure kava 1
Novinka Single Origin
220 Kč

Jamajská káva Blue Mountain je považována za jednu z nejlepších na světě. Její ovocné a květinové tóny se skvěle kombinují s našimi boby.

Kód: 4167
jerky 1
Single Origin
240 Kč

Jerk je koření, které se na Jamajce používá k ochucení a konzervaci masa a zeleniny

Kód: 4164
PCJ0030 PureChocolate Dark Chocolate Cinnamon 70 front
Novinka Single Origin
220 Kč

Přidali jsme místní skořici, čerstvě sklizenou z kůry skořicovníku.

Kód: 4158

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem