⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

Seat čokoládový znak

Na výběr dárků jsme experti. Nechte si proto poradit a vyberte z naší sladké nabídky, která potěší čokoholika i řidiče automobilu značky Seat. Díky našim originální a vlastnoručně vyráběným formám, vznikla tato čokoládová kombinace, která je určena pro majitele vozů Seat nebo jeho fanoušky. 

Čokoládový znak se vyrábí z kvalitních venezuelských bobů s obsahem kakaa 58 %. Díky našim čokoládovým odborníkům potěší jedlý dárek všechny vaše smysly – nejen chuť a čich. Při otevření vás překvapí dokonalé provedení a do nosu vás uhodí hořkosladká vůně. Jestliže si budete chtít kousek odlomit, čokoláda vám bude při lámání zvonit v uších – tak se pozná správně vytemperovaná kakaová hmota. 

Čokoládové auto Seat

Značka byla založena Státním ústavem průmyslu v roce 1950, za účelem motorizace Španělska. Během války se množství vozidel španělského království snížilo o 40 %. Výrobní technologii a menší část podílu vlastnil italský Fiat. O tři roky později spatřil světlo světa první vůz, který se úspěšně prodával během dalších let – denní produkce továrny byla tehdy 5 aut a počet zaměstnanců, kteří obsluhovali výrobní linky byl 925. O tři roky později výroba přesáhla magickou hranici 10 000 vozů za rok (42 automobilů/den). V roce 1957 se díky modelu 600 rozběhla ve Španělsku hromadná motorizace a jeho výroba vzrostla během jednoho roku až šestinásobně. Postupně se Seat dostával do čím dál většího povědomí nejen španělských obyvatel a do během dalších sedmi let se zařadil na seznam největších automobilek Evropy. 

Rok 1969 byl zlomovým rokem, jelikož z automobilky vyjel miliontý vyrobený automobil. Zároveň se firma rozhodla odměnit své zaměstnance, bez kterých by to nešlo a vytvořila jakousi „loterii“, které měl každý zaměstnanec firmy Seat možnost zúčastnit se a vyhrát žlutý model „124 „Lujo“. Nakonec jej vyhrál zaměstnanec automobilky ze sekce č. 190, včetně pamětní medaile s datem výroby. V roce 1986 značný podíl ve firmě odkoupila německá automobilka Volkswagen a postupně se stala hlavním a jediným akcionářem. Společnost vytvořila novou značku vozů – CUPRA – pod záštitou Seatu v roce 2018. 

Dárek z čokolády

Vyzkoušejte naše jedinečné dárky z čokolády, které nejenže skvěle chutnají, ale také vypadají. Čokoládový znak Seat najdete samostatně v papírové krabičce, která jej chrání před poškozením. Ještě větší úspěch vám zaručí dárková sada z čokolády, která obsahuje nejen čokoládový znak, ale také klíček či svíčku do motoru. 4 položek celkem

Cena

239639
1239639

Značky

Položek k zobrazení: 4
Autosada seat1
639 Kč
Kód: 3007
seat znak 1
239 Kč
Kód: 2130
seatklic 1
299 Kč
Kód: 1709
seatdrevo1
Limitovaná edice
SEAT - Čokoládová sada s klíčem v luxusním dřevěném balení
Momentálně nedostupné - termín upřesníme
539 Kč
Kód: 2433