⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Alfa Romeo čokoládový znak

Auto s jedním z mála tak nápaditých znaků má na našem sladkém e-shopu také své zastoupení. Darujte majiteli tohoto italského vozu čokoládový znak Alfa Romeo a ohromte ho svým nápaditým dárkem. Čokoládový znak je vyráběn z kvalitní venezuelské čokolády. Kakaové boby na její výrobu obsahují 58 % kakaa. Pro dokreslení drobných detailů používáme potravinářské barvy, které musí splňovat určité normy EU. 

Čokoládový znak je zabalen do dárkového balení, jež je vycpané papírovou drtí, která zabraňuje poškození jedlého dárku při jeho přepravě. Zásilku vám doručíme po celé České republice a do každého koutu Slovenska.

Čokoládové auto Alfa Romeo

V roce 1907 byl položen základní kámen vzniku značky Alfa Romeo. K tomuto názvu však měla ještě dlouhou cestu. Původní název firmy zněl „Darracq Italiana“ a později „ALFA“. Zanedlouho začala firma vyrábět první vozy. Sláva automobilky ale netrvala dlouho a během války se pod vedením Nicola Romeo začala značka věnovat výrobě lokomotiv, vojenské techniky a arsenálu, kompresorů a generátorů. V roce 1918 převzal firmu Nicola Romeo a o dva roky později ji přejmenoval tak, jak ji známe dnes. 

Alfa Romeo vyráběla nejen osobní, ale také závodní automobily a pod vedením Enzo Ferrariho závodní tým Alfy vyhrával jeden pohár za druhým. Avšak ani po jeho odchodu závodní dráhy Alfa neopustila. V roce 1986 se po několika finančních krizích ujala vedení automobilka Fiat. 

Čokoládový znak Alfa Romeo obsahuje několik zajímavých odkazů, na vznik a historii značky. Jako první nás zaujmou barvy – červený kříž nás vrací zpět do italského Milána, ve kterém byla značka založena. Zelený had požírající muže odkazuje na rod Viscontiů, kteří ho měli vyobrazeného na svém praporu a ve 13. a 14. století stáli v čele Milána. Vnější kruh tvoří modrý podklad s velkým stříbrným nápisem názvu značky „ALFA ROMEO“. Alfa je akronym jména původního zakladatele, díky němuž mohla vzniknou značka tak, jakou ji známe dnes. Romeo je příjmení majitele, který značku převzal.

Dárek z čokolády

Dárková sada z čokolády obsahuje nejen čokoládový znak Alfa Romeo, ale také klíček k nakousnutí a sladkou svíčku do motoru. Tento jedlý dárek udělá radost nejen na narozeniny nebo Vánoce. Určitě vykouzlí úsměv na rtech jen tak, pro radost. 

Čokoládový znak Alfa Romeo můžete koupit také samostatně v dárkovém balení.

2 položek celkem

Cena

219639
1219639

Značky

Položek k zobrazení: 2
Alfa Romeo -  Čokoládový znak Kód: 1697/STR
alfa 1 Kód: 3247