⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

Jawa čokoládový znak

Jste fanoušek tohoto národního pokladu s bohatou historií? Zajisté oceníte náš čokoládový znak Jawa, který je vyroben z venezuelských kakaových bobů s obsahem kakaa 58 %. Díky našim vlastnoručně vyráběným formám jsme schopni vytvořit téměř cokoliv. Dokonce zkušené řidičovo oko bude mít na první pohled problém rozeznat čokoládový znak od toho pravého.

Dárkové sady vyrábíme také s miniaturou motorky nebo ozubenými koly. Čokoládový znak vám dovezeme do každého koutu Česka a Slovenska pečlivě zabalený, aby nedošlo k poškození během transportu a vy si tak mohli vychutnat čokoládu v perfektní kondici.

Čokoládová motorka Jawa

V Praze roku 1929, byla firma Jawa zapsána panem Františkem Janečkem, jako výrobce motocyklů Wanderer. Další dva roky probíhala výroba v Praze – Nuslích a poté byla otevřena další továrna v Týnci nad Vltavou. Bohužel byli během několika let nuceni opustit výrobní prostory v Praze – Nuslích a přesunout se do továrny značky ČZ ve Strakonicích. 

Velikým úspěchem Jawy bylo vynalezení automatické spojky pro motocykly, kterou si nechala patentovat. Během let 1950–1960 se Jawa dopracovala na pozici jedničky mezi výrobci motocyklů a vyvážela je například do tehdejších zemí Sovětského svazu. Po jeho rozpadu však začaly tržby Jawy pomalu upadat, jelikož většina motocyklů byla prodávána právě ve východním bloku. 

Jawa byla v roce 1996 koupena značkou Jihostroj a.s. Došlo k založení společnosti JAWA Moto s.r.o. Na cestách můžete často potkat veterána Jawa, nejen u nás, ale také v zahraničí. 

Čokoládový znak Jawa obsahuje stejně jako originál nápis, jež vzniknul složením slov Janeček a Wanderer. Název s trochou exotiky se stal velmi populárním. Logu tak jak ho známe, předcházel znak, jež měl na každé straně o jeden pruh navíc a místo dvou kruhů byly uvnitř iniciály Františka Janečka.

Dárek z čokolády

Sladké dárky jsou ty nejlepší, a proto pro vás vyrábíme čokoládový znak Jawa spolu s nářadím, které se nápadně podobá tomu, co má váš dědeček doma v garáži na opravu svojí naleštěné Jawy. Dárková sada udělá radost všem, dokonce i veganům. 

Čokoládový znak neobsahuje lepek, avšak alergici na sóju a lecitin budou muset zapátrat v naší bohaté sekci tabulkové čokolády. Díky nastavitelnému filtru bude váš výběr snazší a zajisté si vyberete jednu s lahodných a delikátních tabulek, přizpůsobených potravinovým alergiím.

2 položek celkem

Cena

539540
1539540

Značky

Položek k zobrazení: 2
jawa1
539 Kč
Kód: 2602
motosada jawa 1
539 Kč
Kód: 3627