⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Časté dotazy

cokoladovenaradi-05

Často se nás ptáte na různé otázky. A protože máme celé dny ruce v čokoládě, rozhodli jsme se na ně dohromady odpovědět.

Z jaké čokolády jsou čokoládové sady?

K výrobě našich čokoládových sad používáme vysoce kvalitní tmavou čokoládu s 58 % kakaa. Použité kakaové boby pochází z Venezuely. V některých sadách používáme i bílou čokoládu. Každá sada má své složení napsané v popisu produktuna zadní straně čokoládové sady.

Čím je čokoláda barvena?

K výrobě je někdy třeba použít i trochu barvy. K barvení využíváme speciální potravinářské barvy vhodné pro čokoládu. Všechny použitá barviva jsou schválena a splňují předpisy EU. Pokud je čokoláda barvena, barvivo může obsahovat množství E555, E551, E172, E132, E133, E110, E129, E102.

Jak dlouho mi čokoláda vydrží?

  • Pralinky - Doporučujeme sníst do 2 měsíců
  • Oříšky a ovoce v čokoládě - Doporučujeme sníst od 3 do 8 měsíců
  • Tabulková čokoláda - Doporučujeme zkonzumovat do 6-12 měsíců
  • Karamel, krémy - Doporučujeme sníst od 6 do 12 měsíců.
  • Čokoládové sady - Doporučujeme zkonzumovat do 12 měsíců

(Při správném skladování, platí pro produkty značky Čokolandia)

Za jak dlouho mi čokoláda dorazí?

Všechny produkty pro vás vyrábíme přímo na objednání. Vaši objednávku se snažíme poslat co nejdřív. Doba doručení závisí na vytíženosti dopravních společností a výrobní kapacity. Tu mohou ovlivnit například svátky (Vánoční sezona) nebo různé akce.

  • Kurýrní služba Messenger - První pracovní den objednáme, druhý den zásilku vyzvedne kurýr a třetí je vám zásilka doručena.
  • Česká Pošta - Balíček zabalíme a většinou stejný den nebo den následující předáváme pošťákovi. Další pracovní den je zásilka většinou k vyzvednutí.
  • Osobní odběr Letovice - Čokolády pro vás vyrobíme a nachystáme do druhého dne.
  • Osobní odběr Brno Choklid - Výdejní místo zavážíme 1-2 týdně. Zásilky vytvořené a zaplacené do úterního poledne, budou k vyzvednutí ve čtvrtek.

Časové rozmezí pro dopravce je pouze orientační.

Jak je čokoládové nářadí velké?

Vyrábíme nářadí tak, aby vypadalo jako originál. Tomu odpovídá i velikost. Až 99 % našeho nářadí je velikostně 1:1 s originálem, který najdete u vás v garáži nebo dílně.

Čokoládu mám doma. Jak ji mám skladovat?

Skladujeme při pokojové teplotě od 18°C do 23°C v suchém prostředí. Určitě nedávat do ledničky, na topení a nezapomenout na sluníčku. Dávat pozor na vlhkost.

Časté dotazy

Kryštof Pospíšil

Nenašli jste odpověď na svůj sladký dotaz? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Můžete na tel. čísle +420 776 207 090 nebo na email obchod@cokolandia.cz