⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Ford čokoládový znak

Rodinné vozy s americkými kořeny se u nás staly velmi populárními. A pokud potřebujete sehnat originální dárek pro majitele Fordu, zavítejte do naší sladké sekce, ve které máme přesně to, co hledáte. Jedinečný a vynikající čokoládový znak auta je vyrobený z venezuelských kakaových bobů s obsahem kakaa 58 %. Aby byl vzhled znaku a dalších čokoládových detailů dokonalý, používáme speciální potravinářské barvy, které jsou pod dohledem přísných norem EU.

Udělejte radost vašim blízkým – dárek pro motoristy je zabalen do dárkové sady, která je vycpaná papírovou slámou, zabraňující poškození sladkých dobrot.

Čokoládové auto Ford

Henry Ford, automobilový nadšenec, si s myšlenkou založit si automobilovou společnost, zahrával již o několik let dřív, když sestrojil své vlastnoručně vyrobené vozidlo „Quadricycle“. Jednalo se v podstatě o kočár, který měl kola z bicyklu. V roce 1903 založil svůj vlastní podnik pod názvem „Ford Motor Company“ a stal se tak úspěšným, že společně s GM a Chryslerem ovládli americký automobilový trh. 

Henry byl velmi moderní muž, a proto se v jeho továrně od roku 1913 začala auta prohánět na montážních linkách, což umožňovalo najmout více pracovní síly a rychle je naučit lehké úkony, které se na montážní lince vykonávaly. Dokázal ocenit pracující lid, kterým proto ve své firmě zajistil minimální denní mzdu ve výši 5 dolarů (dvakrát vyšší, než bylo běžné). 

Značka Ford postupně vyráběla jeden úspěšný vůz za druhým, včetně pár užitkových. V roce 1964 představila trhu první sportovní vozy Ford Mustang a Ford GT40. O 15 let později Ford kupuje podíl ve firmě „Mazda“. Během let získává čím dál lepší postavení na trhu a kupuje mnoho společností, například Land Rover, Jaguar, Volvo a další. V roce 2008 se Jaguar a Land Rover opět prodávají a od Fordu je odkupuje jiná automobilová společnost. 

Čokoládový znak Ford je přesnou sladkou kopií, která obsahuje to, co originál – ten je tedy na modrém podkladu a nese stříbrný podpis zakladatele automobilky Henry Forda. Od založení značky se její znak v podstatě nezměnil.

Dárek z čokolády

Čokoládový znak Ford ocení nejen nadšenec do aut, ale také čokoholik, který svou mysl rád nechává unášet na aromatických tónech čokolády. Milovníci rychlých aut budou nadšeni ze sportovní verze Fordu – čokoládový znak Mustang je také připraven v krásném balení pro okamžité obdarování.

3 položek celkem

Cena

239319
1239319

Značky

Položek k zobrazení: 3
ford5
239 Kč
Kód: 2089
fordklic
319 Kč
Kód: 2537
mustang2
239 Kč
Kód: 2278