⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

Land Rover čokoládový znak

Kvalitní a lahodná čokoláda, vyráběna z kakaových bobů, jež rostou na venezuelských farmách v kombinaci s našimi vlastnoručně vyráběnými formami, vytváří dokonalý jedlý dárek pro majitele vozů značky Land Rover. Náš záměr je zanechat dojem na všech frontách, a proto hraje naše čokoláda pestrými barevnými tóny, díky nimž má i dlouholetý řidič problém rozpoznat originál od čokoládového klíče. Nezaměnitelná vůně a chuť kvalitní čokolády je samozřejmostí. Při rozlomení musí správně vytemperovaná čokoláda znít v uších a roztančit chuťové pohárky.

To vše naše dárková sada obsahuje, tak proč tento luxus nedopřát sobě nebo svým nejbližším?

Čokoládové auto Land Rover

Pojmenování „Land Rover“ vzniklo jako označení modelu terénního automobilu s pohonem 4x4, inspirovaným vojenským Jeepem, společnosti Rover Company roku 1948. Společnost se tak stala druhou nejstarší značkou, která vyrábí vozidla s pohonem všech kol. Během následujících deseti let se začínají vozy Land Rover vyvážet do USA a Kanady a výroba expanduje do dalších států. V roce 1976 opouští továrnu miliontý vůz. Po úspěšném startu se Land Rover stal samostatnou značkou, zabývající se vývojem a prodejem automobilů s pohonem 4x4. Během dalších pár let cestuje automobilka od jednoho akcionáře k druhému, až na krátký čas zakotví pod křídly značky Ford. O sedm let později, v roce 2007, po dlouhodobé finanční krizi je Ford nucen prodat značku Land Rover společně s Jaguarem. Indická společnost Tata Motors během dalšího roku odkupuje od Fordu obě značky a táhne je ze dna k vyšším ziskům. 

Dárek z čokolády

Čokoládový znak Land Rover v naší nabídce najdete společně s klíčkem a svíčkou do motoru. Dárková sada v papírové krabici s průhledným víkem, zajistí zaručený úspěch pod vánočním stromečkem nebo na narozeniny. Čokoládový dárek zajisté osladí den vašim nejbližším jen tak pro radost. 

Mysleli jsme také na vegany a celiaky, kteří si čokoládový znak mohou vychutnat společně s celým obsahem dárkového balení. Pokud však sháníte dárek pro alergiky na laktózu nebo sóju a lecitin, zapátrejte v kategorii „tabulková čokoláda“. Díky nastavitelnému filtru bude váš výběr snazší a vy si zajisté vyberete nějakou tabulku, přizpůsobenou potravinovým intoleracím.1 položek celkem

Cena

639640
1639640

Značky

Položek k zobrazení: 1
landrover 1 Kód: 3248