⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Čokoládová lízátka

Pro výrobu čokolády na špejli používáme venezuelské kakaové boby s obsahem kakaa 58 %. Čokoládová lízátka mohou být odlita také z bílé čokolády a na detaily používáme potravinářské barvy, splňující přísné normy EU. Každý náš produkt opouští výrobnu v perfektní kvalitě, vybaven prvotřídní chutí a neodolatelnou vůní. Ohromí rozmazlené chuťové pohárky čokoholika i občasného mlsouna sladkých dobrot. Dárek z čokolády je originálním nápadem, jak potěšit vaše nejbližší, známé a kamarády. 

Čokoládová lízátka posíláme po celém Česku i Slovensku zabalené tak, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy.

Čokoládové dárky

Při tvorbě čokolády sázíme na vynikající chuť a omamnou vůni, která ohromí všechny vaše smysly. Při samotném rozbalování jistě oceníte precizní provedení, pod které se můžeme hrdě podepsat. Lahodná hořkosladká vůně kakaa vás uhodí do nosu a navnadí chuťové pohárky, které začnou prosit o kus čokolády. Čokoládové lízátko při zakousnutí lehce zazvoní ve vašich uších, což značí správně vytemperovanou hmotu. Jakmile se začnou chuťové tóny povalovat na vašem jazyku, nebude moci přestat ochutnávat čokoládové lízátko stále znova a znova. 

Tato radost na tyčce je skvělou odměnou pro vaše nejmenší – díky hravému provedení si ihned získá jejich srdce a mlsné pusinky. Kluci si rádi smlsnou na čokoládovém pirátovi a holky se budou rozplývat nad sladkým kočárkem

Zastavte se a dopřejte si lahodnou odměnu za celodenní pracovní výkon – čokoládové lízátko osladí den i vám.

13 položek celkem

Cena

8081
18081

Značky

Položek k zobrazení: 13
planeta
80 Kč
Kód: 2893
traktor
80 Kč
Kód: 3438
trubka
80 Kč
Kód: 3440
kocarek zlt Kód: 2898
Čokoládové lízátko - Noty (zlatá) Kód: 3549
slepice
80 Kč
Kód: 3439
noty s Kód: 3548
pirat
80 Kč
Kód: 3437
kocarek str Kód: 2899
kosile
80 Kč
Kód: 2897
policiezlt Kód: 2896
policiestr Kód: 2895
trenyrky
80 Kč
Kód: 2894

Dárek z čokolády neobsahující alergeny

Naše široká nabídka bere v potaz také různé potravinové alergie, kterých čím dál přibývá. Čokoládové sady neobsahují lepek, a tak si jejich dokonalou a lahodnou chuť může vychutnat i celiak. Většina námi vyrobených sladkostí neobsahuje ani mléko, takže tady nastává win-win situace jak pro zapřísáhlé vegany, tak pro alergiky na laktózu. 

Pokud hledáte vhodný dárek pro alergika na sóju a lecitin, doporučujeme se podívat do kategorie „tabulkové čokolády“, ve které se vám díky chytrému filtrování rozbalí nabídka, která neobsahuje nežádoucí alergen. To samé se týká alergiků na laktózu, kteří zde najdou řadu čokolád, neobsahující mléko.