⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Koření a pepře z Kampotu

Světově unikátní geologické a klimatické podmínky regionu Kampot v Kambodži dávají vznik nejkvalitnějšímu pepři, který je oceňován již po několik staletí pro jedinečnou chuť i aroma. Současní pěstitelé pepře čerpají ze zkušeností mnoha generací svých předků, aby ručně zpracovali každé zrnko a co nejlépe zachovali jeho unikátní vlastnosti a vysokou kvalitu. 

Kampotský pepř je od roku 2016 chráněným zeměpisným označením (PGI) – každý výrobce i produkt je tedy pečlivě kontrolován, aby splňoval vysoké kvalitativní standardy finálního produktu, ale i principy udržitelného a ekologického zemědělství. Každé balení Kampotského pepře tak musí

logos

Poklady z Kampotu – černý Kampotský pepř

Sezóna sběru pro nás začíná již v únoru, kde na farmě La Plantation v Kambodži začínají zaměstnanci sbírat jednotlivá zrníčka. Pro zachování té nejlepší kvality, se pepř zpracovává ještě v den sběru. Kampotský pepř získává své unikátní aroma a barvu díky sluníčku, které ho vysouší po dobu 2-3 dní. Jednotlivá zrnka pepře procházejí náročným procesem výběru a pouze ty nejlepší opustí farmu a jdou do prodeje pod názvem Kampot pepper. 

Fleur de Sel

Stejně tak jako Kampotský pepř i naše čistá a zářivá sůl pochází z oblasti Kampot. Na solných polích se sbírají krystalky soli, které se nechají pouze vysušit. Poté jsou připraveny k prodeji. 

Kampotský pepř je ideální dárek

Námi prodávané Kampotské pepře, získaly již několik ocenění na mezinárodních gastronomických soutěžích. Veliké oblibě se těší hlavně od zkušených šéfkuchařů, kteří ho používají kvůli jeho kvalitě již dávno. 

Nyní ale nastal čas, dopřát si skvěle okořeněné a dochucené jídlo i z vašich kuchyní. Vášniví kuchaři či milovníci barbecue jistě ocení kvalitu pepřů a koření z Kampotu. Kampotský pepř pozdvihne každý pořádný flák masa nebo zeleninu na úplně jinou úroveň. Také je vhodný pro dochucování polévek a tmavých omáček. 

Na váš stůl se dostane pouze 100% kvalita – usušené koření se vakuuje přímo na farmě. Nedochází tak ke ztrátě kvality a aroma při jeho přepravě.

Dárkové sady Kampotského pepře

Kampotské pepře prodáváme také v darkovém balení, jež obsahuje pomocníka do kuchyně – kvalitní mlýnek na koření. Na e-shopu si můžete vybrat z několika sad, které tvoří koření z Kambodži nebo Fleur de Sel.

9 položek celkem

Cena

3551420
13551420

Značky

Druh koření

Položek k zobrazení: 9
1242 whatsapp image 2021 10 13 at 11 06 46
519 Kč

Hledáte dárek za rozumnou cenu pro gurmána, který si potrpí na špičkových surovinách? Certifikovaný organický Fair Trade Kampotský černý pepř a gurmánská sůl Fleur de Sel v...

Kód: SADA1-KBP5FS50
1329 cerveny zeleny bily
1 119 Kč

Dárková sada nejen pro milovníky grilování a BBQ - zauzené aroma ze slupek kokosu a rýžové slámy prostupuje celou dárkovou krabičkou dvou unikátních Kampotských pepřů a sladkého...

Kód: SADA18-KKBPKKWPKSWL
1320 cerny cerveny bily
1 019 Kč

Černý Kampotský pepř do mlýnku, fermentovaný přímo na steaky, do burgerů nebo na carpaccio a Fleur de Sel doslova na dochucení čehokoliv - dokonalý dárek pro milovníka gastronomie!

Kód: SADA16-KBP5KRP5KWP5
1314 cerny fermentovany sul
929 Kč

Černý Kampotský pepř do mlýnku, fermentovaný přímo na steaky, do burgerů nebo na carpaccio a Fleur de Sel doslova na dochucení čehokoliv - dokonalý dárek pro milovníka gastronomie!

Kód: SADA15-KBP5FS50KSP5
1371 mill001 cerny pepr a sladke chilli
1 320 Kč

Nejen pepřem živ je člověk - k dávce legendárního černého Kampotského pepře přikládáme mlýnek s keramickým mechanismem a skvělé sladké chilli z Kambodži s lahodnou chutí a...

Kód: SADA31-MILL001KBP5SWLC
1374 mill001 cerny zauzeny pepr a zauzene chilli
1 420 Kč

Svatý grál milovníků grilování a BBQ - zauzený Kampotský pepř a zauzené sladké chilli spolu s kvalitním mlýnkem s dánským mechanismem Crush Grind, který bude sloužit skutečně...

Kód: SADA32-MILL001KKBPKSWL
1464 sada orech bily
1 420 Kč

Ručně vyrobený Český mlýnek z masivního ořechového dřeva a bílý Kampotský pepř jsou vynikající parťáci a jako dárek v naší designové krabičce vypadají skvěle!

Kód: SADA48-CM15OREKWP
1170 sauce ananas spicy
355 Kč

Skvělá omáčka z čerstvého ananasu z Kambodži bez jakýchkoliv konzervantů, plná chuti a pálivosti místních chilli papriček. Pálivost 4/5!!!

Kód: CSSPIN100ML
1179 sauce tamarin bbq
355 Kč

Originální BBQ omáčka z Kambodži s tamarindem - fascinující ingrediencí propůjčující skvělou chuť orientu! Bez barviv a konzervantů. Pálivost 2/5.

Kód: CSTBBQ100ML