⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

ČZ čokoládový znak

Kvalitní venezuelské kakaové boby s obsahem kakaa 58 %, dávají za vznik té nejlahodnější čokoládě, ze které odléváme náš čokoládový znak Jawa. Dárkové sady jsou stejně kvalitně zabaleny, jako vyrobeny. Papírová krabička s průhledným víkem zajistí okamžitý úspěch a zároveň ochrání sladké mlsání před poškozením během přepravy, jež doručujeme po celém Česku a Slovensku.

Čokoládové sady ochromí všechny vaše smysly – při rozbalování budete váhat, zda jste obdrželi součástky pro sestavení motocyklu Jawa, nebo si na nich můžete pochutnat. Jakmile otevřete balení, omamná vůně hořkosladkého kakaa váš uhodí do nosu a chuťové pohárky začnou prosit o kousek čokolády. 

Čokoládová motorka Česká zbrojovka

Roku 1919 byl položen základní kámen vzniku značky ČZ, která vyráběla kulomety a jiné zbraně pro armádu. O tři roky později se z firmy stala akciová společnost a získala název „Česká zbrojovka v Praze“. V roce 1929 na svět konečně vykoukl z výrobní haly první motocykl a během následujících let jej plno modelů úspěšně následovalo. Po začátku druhé světové války firma pozastavila výrobu motocyklů a vrhla se do výroby kanónů a min. Motocykly se vrátily na scénu po jejím ukončení v roce 1946. 

Světový úspěch zaznamenala značka ČZ v roce 1957 se svým skútrem Čezetou, jež se stala hvězdou v Evropě, Vietnamu, na Kubě a v Rusku. Během let však klesal zájem o motocykly značky ČZ a po kupónové privatizaci, kdy byla firma ČZ vložena do italského podniku Cagiva, ukončila tato společnost výrobu motocyklů. Momentálně se pod značkou ČZ vyrábějí ve Strakonicích vysokozdvižné vozíky Desta.

Čokoládový znak ČZ není opředen žádnou historkou, jde pouze o zkratku, tvořenou počátečními písmeny „Česká zbrojovka“. 

Dárek z čokolády

Oslaďte den sobě nebo svým nejbližším našim originálním chutným dárkem. Líbezná sada obsahuje čokoládový znak, miniaturu motocyklu a ozubená kola. Dárek z čokolády je ideální pod vánoční stromeček, k narozeninám nebo jen tak, pro lepší den. Nelámejte si s nimi hlavu, je jich všude přehršel - náš originální jim jistojistě vykouzlí sladký úsměv na tváři. 

Nemusíte se bát, zaprášený na polici dlouho stát nebude! Pokud byste se s ním ale přece jenom chtěli pochlubit, doporučujeme vám ho zkonzumovat maximálně do jednoho roku. 

1 položek celkem

Cena

539540
1539540

Značky

Položek k zobrazení: 1
cz2
539 Kč
Kód: 2657