⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Jeep čokoládový znak

Kombinace funkčnosti a odvahy tvoří automobily značky Jeep. Tato moderní a silná auta, dokáží ohromit svým vzhledem stejně tak, jako náš do detailu propracovaný čokoládový znak Jeep. Pracujeme s kvalitními surovinami, které dokáže od těch běžně k sehnání rozpoznat i občasný mlsoun. Kvalita je pro nás na prvním místě, a proto nejde pouze o použité suroviny. Celkový dojem musí člověka doslova odzbrojit – čokoládový znak Jeep má za úkol zaujmout nejen na pohled, ale také aromatickou vůní a lahodnou chutí. 

Dopřejte sobě nebo svým blízkým kousek luxusu v podobě lahodné a chuťově vyvážené čokolády.

Čokoládové auto Jeep

Vznik této americké značky se datuje na rok 1941, kdy na popud druhé světové války bylo potřeba vyměnit málo efektivní motocykly za automobily, které si poradí na jakémkoliv povrchu a budou v porovnání s ostatními auty enormně lehká. Americká armáda oslovila 135 automobilek, z nichž pouze tři dokázali vyrobit automobil, který splňoval náročné požadavky. Postupně se v průběhu dalšího testování stala společnost Willys-Overland jedinou, jejichž auto ustálo veškerou zátěž a podmínky, které bylo nutné zvládnout pro 100 % funkčnost vozidla. Značka Jeep zajišťovala na bitevním poli v podstatě takovou univerzální funkci. Nejenže převážela důstojníky, raněné a další osoby. Doručovala také vojenský arzenál a zajišťovala radiové spojení. 

Po konci války firma Willys-Overland stále vyráběla Jeep pro vojenské účely a rozvážela je i do jiných zemí. Ovšem zájem o civilní vozidla značky Jeep u populace stále rostl, a tak se firma zaměřila na vozy dostupné nejen Američanům. V roce 1953 byla značka prodána Kaiser-Frazer Corporation a začala rychle expandovat. Jejich silné vozy se prodávaly ve 150 zemích. Na začátku 70. let se Jeep stal součástí AMC a svou výrobu vojenských a civilních vozidel rozdělil na dvě výroby. 

Společnost AMC udělala velmi vstřícný krok a díky průzkumu trhu, do kterého investovali obrovskou částku, si jej celý získala. Na přání uvedli do prodeje dva známé modely, které se vyrábí dodnes – Wrangler a Cherokee.

Dárek z čokolády 

Vynikající čokoláda vzniká z venezuelských kakaových bobů s obsahem kakaa 58 %, jež dávají naší čokoládě nezaměnitelnou hořkosladkou chuť. Čokoládový znak Jeep přijde k vám domů, po celém Česku a Slovensku, pečlivě zabalený v dárkové krabičce, díky níž je připraven k okamžitému obdarování vašich nejbližších.2 položek celkem

Cena

269639
1269639

Značky

Položek k zobrazení: 2
jeep 1
639 Kč
Kód: 3245
jeep2
269 Kč
Kód: 1886