⭐🚚 Z důvodu vysokých teplot může být doba doručení 4-8 pracovních dnů 🚚⭐

Peugeot čokoládový znak

Vozidel značky Peugeot denně potkáte na ulici desítky, ne-li stovky. Máte svého mazlíčka se lvem na kapotě schovaného i ve vaši garáži nebo chcete potěšit dárkem kamaráda či známého, který také propadl kouzlu Peugeotu? Právě pro vás jsme odlili do jedinečných forem čokoládový znak Peugeot, který potěší každého majitele tohoto vozu.

Kvalitní venezuelská čokoláda z kakaových bobů s obsahem kakaa 58 % je dokonale aromatická a její chuť vynese do sladkých výšin čokoholika i občasného mlsouna. Dárkové balení čokoládové sady je připraveno pro okamžité obdarování vašich nejbližších. 

Tak udělejte radost někomu, kdo si zaslouží vychutnat si sladkou chvilku sám s kusem poctivé čokolády.

Čokoládové auto Peugeot

Francouzský Peugeot byl založen již v roce 1810 Armandem Peugeotem. Původně vyráběla produkty z oceli a lva do svého znaku dosadila v roce 1850. O 32 let později spatřilo světla světa jízdní kolo – jednalo se o první dopravní prostředek značky Peugeot Fréres. 

Peugeot se nepustil pouze do výroby automobilů, ale v roce 1903 začal také s produkcí motocyklů, které si můžete pořídit i dnes. Během první světové války vyráběl zbraně a veškerý vojenský arzenál a stal se tak nepostradatelným dodavatelem vojenské techniky. Na konci války se začal věnovat výrobě dostupnějších vozidel pro běžnou veřejnou. I přes veškerou snahu udržet společnost při životě se z finančních důvodů oddělila divize vyrábějící motocykly a jízdní kola od té, která vyráběla automobily. 

Během 2. světové války byla výroba aut pozastavena a naplno se rozběhla až v roce 1948, kdy přišla na trh s novým modelem auta Peugeot. Obchod jen vzkvétal a značka expandovala i do dalších zemí. Od roku 1966 firma spolupracuje se značkou Renault a v roce 1972 se spojila také se značkou Volvo Cars. 

Až do roku 1955 byl logem značky lev, který stojí na všech čtyřech. V průběhu dalších let se vystřídalo hned několik různých podob lvů – znak auta Peugeot zdobila dokonce pouze hlava lva. Podobu, v jaké známe znak auta Peugeot dnes, dostalo až v roce 2010. Jedná se o odkaz na francouzskou vesnici, ze které pochází rod Peugeotů.

Dárek z čokolády

Majiteli spolehlivého rodinného vozu značky Peugeout uděláte jistě radost dárkem z čokolády, který potěší nejen jeho zrak, ale hlavně rozmlsaný jazýček. Dárková sada z čokolády obsahuje sladký klíček od auta, znak a svíčku do motoru. Udělat radost může také čokoládový znak Peugeot v dárkovém balení, který je vystlán papírovou drtí.4 položek celkem

Cena

239639
1239639

Značky

Položek k zobrazení: 4
peugeot 1 Kód: 3244
peugeot
239 Kč
Kód: 2129
peugeotklic
299 Kč
Kód: 2132
peugeot znak nový 1 1
279 Kč
Kód: 3977