⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Naïve Mochyně a banán Mléčná 61 %

Kód: 4260
Bean To Bar
Značka: Naïve
260 Kč 232,14 Kč bez DPH
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tato čokoládová tabulka využívá exotické chuťové tóny citrusové mochyně k podtržení ovocného aroma bolivijských kakaových bobů. Svěží, zářivá a s tóny grapefruitu a ananasu polechtá na jazyku, sladce a kysele zároveň. Jídlo pravého Boha Inků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Božská kyselost

Jasně oranžová a zelená mochyně – které vypadají jako malá rajčata – září proti modré obloze. Jejich svěží, kyselá, hluboká zralost vám způsobí husí kůži. Malé křupavé kousky mochyně vás brní na jazyku, když se rozpouštějí a mísí se sytou hořkou čokoládou. Toto je pravá incká čokoláda, sladká a kyselá najednou. Předpokládá se, že tento 3000 let starý recept byl seslán na Zemi samotnými bohy Inků.

Kolekce Equator

Chocolatier Domantas Uzpalis říká: „Pro mě je koncept kolekce Equator Collection takový, že používám ingredience pocházející z jednoho ekosystému. Protože voda, země, minerály tohoto ekosystému jsou životem rostlin. A ze své podstaty, živé věci, které rostou společně, budou chutnat lépe společně. Každá tabulka z této kolekce je vyrobena z přísad pocházejících z blízkosti rovníku. S živými, intenzivními vůněmi smíchanými do tropické čokolády. Přátelé, skočte do tropického dobrodružství!”

Kakaové boby, které Domantas používá, pocházejí z El Ceibo v Bolívii.

Složení: kakaová hmota* (61%), cukr*, sušené mléko*, kakaové máslo*, mochyně*, banán*.

* = divoké nebo přirozené pěstování

Může obsahovat stopy ořechů, arašídů a sezamu.

V malém městě na východní straně Litvy vyrábí Chocolate Naive svou Bean To Bar čokoládu.

Každé ráno čokoládový mistr pečlivě praží čerstvé kakaové boby, jejichž lahodná vůně jemně probouzí obyvatele města. Stejně jako před stovkami let jsou kakaové boby pomalu rolovány a lisovány, aby uvolnily svůj mimořádný buket ovoce, ořechů a květin v jemně dokončené čokoládové tyčince. Tyto ručně vyráběné čokolád se později skladují, aby dozrály a vytvořily komplikovanou řadu chutí a koření.

V Chocolate Naive, jednom z pouhých 200 takových výrobců po celém světě, začíná výrobní cyklus sušenými kakaovými boby. Špičkové kakaové boby jsou pečlivě vybírány z výjimečných farem. Poté jsou přepraveny starými mořskými cestami do Evropy a nakonec do Litvy, domova Chocolate Naive. Nejdůležitější jsou pro nás dva klíčové principy. Za prvé, pracujeme pouze s těmi nejlepšími ingrediencemi na světě. Zadruhé se snažíme stát se řemeslníky světové třídy v práci s tímto typem vynikající výroby. Naive vyrábí čokoládu způsoby, které pomáhají odhalit charakter konkrétního kakaového bobu. Čokoláda se nakonec zrodí po pečlivé analýze chuti, barvy, vůně a textury. Již nějakou dobu naše produkty zařadily Litvu na mapu gurmánů jako vycházející hvězdu gurmánské čokolády ve světě.

Zažijte na vlastní kůži kousek tajemství.
Často se mě ptají, proč jsem se rozhodl vyrábět čokoládu. Vždy váhám, než odpovím. Mám vyprávět živý příběh o svém divokém nápadu, nebo bych měl jednoduše říct, že jsem viděl mezeru na trhu? Pravdou je, že ani jedna z těchto odpovědí není zcela správná. Čokoláda je jako můj vlastní život – hořká i sladká. Byl to stálý společník, který mě viděl vyrůstat z bezstarostného mládí v donkichotského dospělého. Čokoláda je tak bujná jako můj nejživější sen a pokorná jako moje prostá realita. Ochutnáním čokolády Chocolate Naive potvrzujete můj celoživotní projekt a za to vám chci osobně poděkovat

Ocenění

Certifikáty

Doplňkové parametry

Kategorie: Mléčné čokolády
Hmotnost: 0.057 kg
Alergeny: Bez lepku, Bez sóji
Procento kakaa: 60
Dovozce pro ČR: Čokolandia, Carezza s.r.o., Lidická 700/19, 602 00 Brno-Veveří
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

naivec-01

V malém městečku na východní straně Litvy vyrábí Chocolate Naive své Bean to Bar čokolády.

Každé ráno čokoládový mistr pečlivě pečuje o čerstvost kakaových bobů, jejichž lahodná vůně jemně probouzí obyvatele města. Stejně jako před stovkami let se kakaová zrna pomalu válí a konšují, aby uvolnila svou mimořádnou vůni ovoce, ořechů a květin v jemně hotové čokoládové tabulce. Tyto ručně vyrobené tabulky jsou později uloženy, aby vyzrály a vytvářely komplikovanou řadu chutí a koření.

about_02     about_01

V Chocolate Naive, jednom z pouhých 200 takových producentů po celém světě, začíná produkční cyklus sušeným kakaovým bobem. Špičkové kakaové boby jsou pečlivě vybírány z výjimečných farem. Poté jsou transportovány starými námořními cestami do Evropy a nakonec do Litvy, domov Chocolate Naive. Pro nás jsou nejdůležitější dva klíčové principy. Nejprve pracujeme pouze s těmi nejlepšími ingrediencemi na světě. Zadruhé se snažíme stát se řemeslníky světové úrovně při práci s tímto typem vynikající výroby. Naive vyrábí čokoládu způsoby, které pomáhají odhalit charakter konkrétního kakaového bobu. Čokoláda se konečně rodí po pečlivé analýze chuti, barvy, vůně a struktury. Již nějakou dobu naše výrobky uvádějí Litvu na mapě jídel jako vycházející hvězda gurmánské čokolády na světě.

Zažijte kousek tajemství
pro tebe.