⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Auro - Luna Tmavá mléčná 50% čokoláda

Kód: 4206
Single Origin Bean To Bar
180 Kč 160,71 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Tato hořká mléčná čokoláda má překvapivou chuť s tóny kokosu, pomela a rambutanu. Kakao se pěstuje na území Saloy, které se nachází v tropických horách a je vyživováno čerstvou pramenitou vodou protékající bujnými lesy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato hořká mléčná čokoláda má překvapivou chuť s tóny kokosu, pomela a rambutanu. Kakao se pěstuje na území Saloy, které se nachází v tropických horách a je vyživováno čerstvou pramenitou vodou protékající bujnými lesy.

Kolekce Auro Reserve se pečlivě vyrábí z nejlepších kakaových bobů, které se pěstují na jednom konkrétním pozemku, v tomto případě na území Saloy. Každá odrůda kakaa a každý rok sklizně jsou ochutnávány a zpracovávány tak, aby vynikly jejich jedinečné chuťové vlastnosti ("terroir").

Saloy je obec s necelými 2100 obyvateli a je součástí města Davao na jihofilipínském ostrově Mindanao. Davao bylo kdysi centrem pěstování kakaa. Saloy se ve skutečnosti nachází daleko za hranicemi města Davao, v hornaté oblasti pokryté tropickými lesy.

Chuťové tóny: kokos, rambutan, santol, pomelo.
Složení: kakaové boby, sušené plnotučné mléko, cukr muscovado, sušené odstředěné mléko.

Obsahuje mléko. Může obsahovat stopy skořápkových plodů, arašídů a sóji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Auro Chocolate
Hmotnost: 0.06 kg
Alergeny: Bez lepku
Procento kakaa: 50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

ezgif.com-webp-to-jpg

Mezinárodně oceněná prémiová značka čokolády typu „bean-to-bar“ vycházející z udržitelnosti prostřednictvím přímého obchodu vyráběná pouze z těch nejlepších surovin a kvalitních filipínských produktů.

 

auro1foto1-02

 

 Filipínská Bean-To-Bar čokoláda 

Au je chemické označení pro zlato. Oro znamená zlato ve filipínštině a španělštině. Spolu Auro - vyslovení: oro.

Filipíny byly první zemí v Asii, kde bylo před 300 lety zavedeno pěstování kakaa. Kolem toho vznikla bohatá kulturní tradice.

Auro Chocolate je ceněná filipínská bean-to-bar čokoládovna, která se zabývá výrobou jemného kakaa a čokolády přímo z bobů získávaných od zemědělských partnerů z oblasti Mindanao. Kakao, které Auro používá, pochází přímo od farmářů z jednotlivých oblastí.Názvy jednotlivých čokolád na to odkazují.Naše boby nakupujeme za až třikrát vyšší cenu, abychom podpořili kvalitu a dali farmářům příležitost zlepšit jejich životní úroveň. Všechny naše výrobky vyrábíme s vášní v naší moderní čokoládovně v Calamba v Laguně, která je vybavena nejnovějšími technologiemi a certifikacemi (HACCP, HALAL). Náš závazek ke kvalitě a inovacím nám umožňuje ctít charakteristické chutě našeho kakaa s jeho historií a transformovat je do originálních receptur s využitím časem prověřených technik.

Zveme vás, abyste se připojili k našemu úsilí šířit lásku k jemné čokoládě, která pomáhá filipínským farmářům!