⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

Georgia Ramon

georgiaramon_webversion

 

 

 

založili na jaře 2015 Georg Bernardini a Ramona Gustmann ve čtvrti Oberkassel v Bonnu.
Od 1. listopadu 2020 je novým majitelem společnosti Georgia Ramon Phillip Butzmann.
Phillip Butzmann je vyškolený cukrář, úspěšně ukončil trénink čokolády v Solingenu a brzy dokončí studium potravinářské technologie.
Naše výrobky

Zaměřujeme se na kvalitu, kreativitu a rozmanitost. Abychom se zde nemuseli omezovat, nepoužíváme výhradně (ale velmi často) organické suroviny. Organické suroviny nejsou vždy k dispozici v požadované kvalitě. Organické je dobré, ale ne vždy to znamená, že je kvalitnější. Existují také určité suroviny, zejména vzácné kakaové boby, jen ve velmi omezeném množství nebo vůbec ne v bio kvalitě. Nechceme se však obejít bez tak jemných surovin.
Udržitelnost, spravedlivý obchod a dětská práce
I když nevyrábíme vše v bio kvalitě, věnujeme velkou pozornost tomu, odkud a od koho naše suroviny získáváme. V některých případech nakupujeme kakaová zrna přímo od vlastníků plantáží a družstev, ale také od důvěryhodných prodejců kakaa.

Spravedlivé platby kakaovým farmářům jsou pro nás stejně důležité jako záruka, že naši producenti nedovolí dětskou práci.
Všechny naše kakaové boby proto pocházejí ze spravedlivého obchodu nebo pocházejí přímo od výrobců. Naši prodejci kakaa zaručují spravedlivý obchod a vyloučení dětské práce.

Pokud je to možné, přesvědčujeme se na místě, že tyto záruky jsou dodržovány.

TVOŘIVOST
Klasika tvoří základ naší práce. Kromě toho bychom také chtěli vytvořit nové chuťové zážitky: Veganská čokoláda s červenou řepou a kokosem, tmavá čokoláda s liškami nebo ovocně kyselá malinová čokoláda s jemným růžovým olejem ukazují, co je s čokoládou možné a chutné.

Cena

180240
1180240
34 položek celkem
Georgia Ramon LB 0078 square.jpg
Tip Single Origin Bean To Bar
180 Kč

Opravdový masakr !!!! Požívejte extrémně opatrně !!!

Kód: 2186
Georgia Ramon LB 01598 square.jpg
Bean To Bar
240 Kč

Čokoláda se dvěma barvami! Růžovo-červená a zelená, jemně sladká chuť s aromatickými ovocnými malinami a delikátní matcha.

Kód: 4317
Georgia Ramon Sea Bucktorn front 850x850 1
Bean To Bar
220 Kč

Bílá čokoláda s rakytníkem a jogurtem

Kód: 2476
Georgia Ramon LB 01545 square.jpg
Bean To Bar
220 Kč

Hořká čokoláda z Dominikánské republiky okořeněná černým malabarským pepřem z Indie a pepřem Kubeben z Indonésie. Mírné, ale přesto lahodně pikantní.

Kód: 4314
Georgia Ramon LB 0076 square.jpg
Bean To Bar
220 Kč

Kakaové tóny hořké čokolády jsou rozmanité a intenzivní. Pražená vůně, stejně jako slad, vlašské ořechy a citrusové plody vytvářejí v chuti podívanou s dlouhým závěrem. Ještě více!

Kód: 4323
Georgia Ramon LB 0024 square.jpg
Bean To Bar
220 Kč

Třešně a ostružiny s nádechem kořeněné smetany, to je chuť kakaa Jolomijix z okraje národního parku Sierra de las Minas, jedinečné biosféry UNESCO.

Kód: 4326
Georgia Ramon LB 0076 square.jpg 2
Bean To Bar
220 Kč

Tmavě krémová s harmonickou chutí sultánek, banánů a ořechů charakterizuje toto Trinitario z Hondurasu. Čokoládová vůně a chuť jsou intenzivní a dlouhotrvající.

Kód: 4329
Georgia Ramon LB 0049 square.jpg
Bean To Bar
200 Kč

Tmavá čokoláda zjemněná vzácným kardamonem.

Kód: 4320
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 34 položek celkem