⭐🚚 Aktuální doba doručení je 1-3 pracovní dny 🚚⭐

75% Tmavá čokoláda

Kód: 4251
Single Origin Bean To Bar
220 Kč 196,43 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Výkonná a nádherná tyčinka pro opravdového znalce čokolády, přesto velmi dostupná pro ty, kteří nejsou zvyklí na vysoké procento kakaa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kakao od Dennise Bodieho

Kakao používané PURE Chocolate dodává Dennis Bodie. Farmář ve vesničce uprostřed pohoří John Crow Mountains s názvem Tom’s Hope (ve Fellowship ve farnosti Portland). Abyste našli Bodieho farmu, opravdu potřebujete pomoc místních obyvatel. Nejsou tam žádné názvy ulic, žádná čísla domů, ani farma nemá jméno. Dennis Bodie vlastní farmu. Je to jeho pýcha a radost; své srdce a duši zavázal své farmě, nejezdí na dovolenou, ale jak říká, každý den si užívá zvuk potoka a přírody kolem sebe.

Složení a alergeny

Chuťové tóny: plné tělo bohaté na hořké tóny, ořechy, karamel a červené bobule.
Složení: kakaové boby, třtinový cukr.

Může obsahovat stopy ořechů, arašídů a mléka.

Pure Chocolate Jamaica

Proč to děláme?

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmavé čokolády
Hmotnost: 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

První jamaická čokoláda v Evropě

Pure Chocolate Company je jamaická značka řemeslné čokolády, založená v lednu 2017 s touhou vytvořit vynikající čokoládu z jamaického domácího kakaa. Byla založena Rennaem Johnsonem a jejím manželem Wouterem Tjeertesem. Rennae je zkušenou cukrářkou, narozenou a vyrostlou na Jamajce, a zná zemi, farmáře a komunitu. Wouter má dlouholeté zkušenosti jako výkonný cukrář a čokolatiér v různých cukrárnách na Karibiku a v Evropě. S Pure ukazují, že je možné vytvořit čokoládu, kterou si každý užije a z které budou mít prospěch všichni, začínaje farmáři tím, že jim zaplatí prémiovou cenu za jejich kakao.

Přístup Pure Chocolate poskytuje zaměstnání nejchudším lidem v zemi, a jejich zemědělské projekty pomáhají farmářům získat více příjmů ze svého kakaa. V roce 2022 společnost obdržela ocenění za zemědělství jménem Marcus Garvey za své úsilí. A místní umělci navrhují balení!

Jamajka byla prohlášena za zemi s kakao "fine or flavour" ICCO. Čokoláda Pure Chocolate je farmy k prutu, protože kakao pochází z jednoho pozemku v horách John Crow (John Crow je místní název pro běžného jamajského supa) v oblasti Modrých hor ve východní Jamajce. Fermentace a sušení, následné pražení a další zpracování provádí Pure Chocolate. A určitě můžete ochutnat tu pozornost a kvalitu!