Blanxart Congo mléčná čokoláda 42% BIO

Kód: 2173
Single Origin Bean To Bar
Neohodnoceno
Značka: Blanxart
180 Kč 156,52 Kč bez DPH
Skladem

Organická mléčná čokoláda vyrobená z kakaa Forastero z Konga.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blanxart Congo mléčná čokoláda 42% BIO

Organická mléčná čokoláda vyrobená z kakaa Forastero z Konga.

Mezi východní Afrikou a deštnými pralesy v obrovském povodí Konga,přímo na rovníku leží,pokryté ledem pohoří Mountains of the Moon ( Měsíční pohoří ). Podle starořeckého  geografa Ptolemaya bylo toto pohoří mýtickým zdrojem Nilu.

Nižší svahy hor se vyznačují mírným a jedinečným podnebím,které umožňuje pěstovat vyjímečnou a velmi distinovanou vanilku a kakao s velmi ovocnou chutí. Mountains of the Moon značí čisté a vyjímečné produkty dělané v souladu s přírodou,systémem trvalé a spravedlivé filosofie naší společnosti již po čtyři generace.

Naše kakao a vanilka roste na plantážích více než tisíce malých farem. Je certifikováno jako organic a fair trade. Zajisťujeme bezchybnou kvalitu zemědělců, kteří jsou vyškoleni k tomu, aby věnovali náležitou pozornost půdě, terénu a mikroklimatu, aby co nejlépe odpovídali místu, plodinám a agronomii a sklízeli se pouze zdravé a zralé plody.

Spravedlivá a transparentní spolupráce se zemědělci pomáhá zajistit, aby farmáři a jejich rodiny vydělávali slušně a mohli stavět svou budoucnost na ekologickém zemědělství kakaa a vanilky

Složení: Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakao, vanilka. Může obsahovat stopy mléka, ořechů a sóji.

Chuťové tóny: Tóny skořice, kávy a karamelu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabulková čokoláda
Hmotnost: 0.125 kg
Alergeny: Bez lepku, Organické
Druh: Mléčná
Procento kakaa: 42