Chocolate Story – Smoky Joe 70%

Kód: 1985
Single Origin
Neohodnoceno
180 Kč 156,52 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce Chocolate Micro Posters je dílo, které kombinuje to nejcennější, tj. Pravou čokoládu z továrny na čokoládu, se skutečným uměním BALSI.

Polská škola plakátů je světově proslulý trend, který od 40. let 20. století získává ocenění na mezinárodních výstavách. O deset let později jsme zaznamenali průlom v zájmu o polské plakáty. Jeho popularita mezi západním publikem v průběhu let rostla. V současné době prochází polské plakátové umění renesancí a je stále větší zájem o umělecký plakát, který je dnes často založen na moderních formách grafického designu, ale zároveň hodně čerpá z bohaté tradice polského plakátu z minulého století . V práci BALSI je jasně viditelný moderní přístup k designu se silným odkazem na tradici polské školy plakátů.

Každé balení, na kterém je prezentována miniatura plakátu BALSI, obsahuje kromě čokolády také další sběratelský mikro-plakát. Každý balíček je podepsán speciálně připraveným symbolickým razítkem BALSI, které zde funguje jako podpis umělce. Razítko není jen symbolickým rozlišovacím znakem. Je to jistá jistota, že umělec dostane hmatatelnou podporu z každého prodaného talíře.

Složení: pražené kakaové boby 70%, cukr, emulgátor (slunečnicový lecitin), uzená whisky (ječmen)

Alergeny: ječmen

Kakaová hmota min. 70%.

Může obsahovat mléko a ořechy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabulková čokoláda
Hmotnost: 0.05 kg
Druh: Tmavá
Procento kakaa: 70

d901610f12adf9c89576cab542f61594